Instant Gaming EU
 
 

Plaga Nurgle'a jest zabójcza w Chaos Gate - Daemonhunters

Plaga Nurgle'a jest zabójcza w Chaos Gate - Daemonhunters

Podczas Dark Millenium wojna rozszerzyła się na każdy zakątek wszechświata. Imperium Ludzi walczy z Xenosami i siłami Chaosu, aby zachować dziedzictwo Imperatora-Boga, który zmarł dawno temu. Kosmiczni Marines są ostateczną linią obrony, a wśród nich najpotężniejsi są Szarzy Rycerze. W Chaos Gate - Daemonhunters ci kosmiczni marines specjalizujący się w eksterminacji demonów zmierzą się z Bloom, śmiertelną plagą rozprzestrzeniającą się w sektorze Tyrtaeus. Jej źródłem wydaje się być nie kto inny jak najbardziej odrażający bóg Chaosu, Nurgle, a jego sługusom można przyjrzeć się bliżej w najnowszym materiale wideo z gry Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters.

 

 

Dyrektor kreatywny Noah Decter-Jackson i kilku innych członków zespołu deweloperskiego daje nam wgląd w niektórych różnorodnych wrogów i mechanik, z którymi będziemy musieli walczyć w grze. Bloom będzie mieć różne szczepy, które mogą infekować całe planety. Każdy z nich zapewni wrogom dodatkowe bonusy. Dlatego każda misja będzie prawdziwym wyzwaniem dla Szarych Rycerzy na wszystkich poziomach, ponieważ zasoby będą ograniczone, a Ty będziesz musiał dostosować się i walczyć w niesprzyjających okolicznościach przez większość czasu. To Ty będziesz decydować o tym, jakie aspekty swoich oddziałów i statku ulepszyć, a Twoje wybory będą miały znaczący wpływ na postępy w misjach kampanii.

 

 

Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters ma wszystkie elementy, aby stać się jedną z najważniejszych gier inspirowanych popularną grą miniaturową od Games Workshop. Fani czekali na grę, która odpowiednio reprezentowałaby franczyzę, odkąd Dawn of War III pozostawił wielu z nich z kwaśnym posmakiem. Warhammer 40,000: Chaos Gate: Daemonhunters to turowa gra taktyczna, a scenariusz będzie zupełnie inny, ale jak dotąd wygląda naprawdę dobrze, a oczekiwania, które generuje, rosną z każdym dniem. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy datę premiery.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare