XCOM 2 jest darmowy przez tydzień

XCOM 2 jest darmowy przez tydzień

 
W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że nowa gra z serii XCOM ma zostać wkrótce wydana. Nadszedł ten dzień i XCOM: Chimera Squad  jest już dostępny na PC za pośrednictwem Steam. Przypominamy, że XCOM: Chimera Squad ma miejsce pięć lat po wydarzeniach z XCOM 2. Po tym, jak obcy mistrzowie opuścili Ziemię, porzucając swoich żołnierzy, ludzie i kosmici muszą próbować żyć w pokoju, i to od Ciebie zależy prowadząc mieszany zespół w walce taktycznej. Aby dowiedzieć się więcej o XCOM: Chimera Squad, przeczytaj nasz artykuł na ten temat.

Przy okazji premiery tej nowej gry można zagrać w poprzednią część serii za darmo. Od teraz do 30 kwietnia bezpłatna wersja próbna XCOM 2 jest dostępna na platformach Steam i Xbox One. Cała zawartość podstawowej gry jest dostępna podczas tej oferty. Jest to idealna okazja dla tych, którzy byliby skuszeni nowym dziełem, aby mogli poznać historię gry.

 

 

XCOM 2 to bezpośrednia kontynuacja XCOM: Enemy Unknown. Przedstawia historię, która ma miejsce 20 lat później i w której ludzkość przegrała bitwę z kosmitami. XCOM, organizacja, która walczyła w pierwszym odcinku, została rozwiązana, ale grupa bojowników ruchu oporu, której jesteś dowódcą, nadal walczy z najeźdźcami. Gra podzielona jest na dwie główne fazy, jedną fazę zarządzania, w której organizujesz swoje oddziały i nadchodzące operacje. Do tego masz kwaterę główną, Avenger, statek skradziony z rąk kosmitów. Innym ważnym aspektem rozgrywki są oczywiście turowe walki. Mają one formę misji, które odbywają się na całym świecie, w których będziesz musiał decydować o ruchach i atakach Twoich oddziałów, tworzonych przez różnych typów żołnierzy, z których każdy specjalizuje się w innym obszarze.

Jeśli chcesz cieszyć się XCOM 2 za darmo, możesz teraz przejść do Steam lub Xbox Live. A jeśli chcesz kontynuować grę po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, nie wahaj się odwiedzić naszego komparatora.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare