XCOM: Chimera Squad kontynuuje historię XCOM 2

XCOM: Chimera Squad kontynuuje historię XCOM 2

XCOM jest jedną z najpopularniejszych turowych strategii taktycznych i tak było od czasu wydania prekursora, oryginalnego UFO: Enemy Unknown, w 1993 roku. Seria ewoluowała przez lata, dodając nowe funkcje i ulepszając opcje gry przy zachowaniu podstawowych mechanizmów, które są podstawą jej sukcesu. Wraz z premierą XCOM 2 i jej rozszerzeniem War of the Chosen, seria osiągnęła maksymalną popularność. Teraz Firaxis Games ogłosiło nowy tytuł, XCOM: Chimera Squad. Tym razem jest to samodzielna kontynuacja XCOM 2, która pozwoli graczom zagłębić się w to, co wydarzyło się na Ziemi po tym, jak uratowałeś ją przed inwazją kosmitów.

 

 

XCOM: Chimera Squad ma miejsce pięć lat po wydarzeniach w XCOM 2. Po tym, jak przywódcy obcych zostali zmuszeni do porzucenia swoich planów i opuszczenia naszej planety, ci, którzy przeżyli wojnę, wspólnie pracują nad stworzeniem cywilizacji współpracy i współistnienia. Należą do nich niektórzy z obcych żołnierzy pozostawionych przez obcych władców, kiedy odeszli. Jak możesz sobie wyobrazić, konflikt pozostawił głęboką bliznę w społeczeństwie, a wielu ocalałych nie popiera tego sojuszu. XCOM: Chimera Squad zapewni Ci kontrolę nad elitarną siłą złożoną z ludzi i kosmitów, odpowiedzialną za radzenie sobie z zagrożeniami czającymi się w różnych dzielnicach Miasta 31.

 

 

Jedenaście różnych agentów, z których każdy ma własne umiejętności i zdolności taktyczne, będzie współpracować podczas misji w miarę postępów w grze. XCOM: Chimera Squad ma nowy system tur, który sprawia, że agenci i wrogowie działają zgodnie z ich wartością inicjatywy, co czyni go zupełnie innym niż to, do czego jesteś przyzwyczajony w innych grach XCOM i oferuje wiele opcji taktycznych w walce. Poza misjami gra pozwala radzić sobie z różnymi ścieżkami dochodzenia, zadaniami i misjami, aby zapobiec sytuacji, w której miasto 31 popadnie w anarchię.

Wydanie XCOM: Chimera Squad zaplanowane jest na 24 kwietnia 2020 r. na platformie Steam

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

7.49zł
XCOM 2
XCOM 2
  • Oficjalna strona : XCOM 2
  • Kategorie : Strategiczne
  • Edytor : 2K
  • Deweloper : Firaxis Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 4 lutego 2016
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare