Wszystkie dodatki do Two Point Hospital trafią na konsole

Wszystkie dodatki do Two Point Hospital trafią na konsole
20 sty 2021, 15:00

Two Point Hospital można uznać za całkiem godnego następcę Theme Hospital. W tym symulatorze zarządzania i budowania szpitala można puścić wodze fantazji i zagłębić się w szalony świat, w którym ludzie cierpią z powodu najdziwniejszych i najzabawniejszych chorób. Masz nie tylko wiele możliwości przy projektowaniu i budowie wymarzonego szpitala, ale także będziesz musiał stawić czoła nieoczekiwanym wydarzeniom i szalonym scenariuszom. Deweloperowi Two Point Studios udało się utrzymać przy życiu ducha symulatora Bullfrog Productions, jednocześnie dodając nowe pomysły, które sprawiają, że rozgrywka w Two Point Hospital jest tak świeża i ekscytująca jak zawsze.

 

 

Two Point Hospital jest już od jakiegoś czasu dostępny na konsolach i PC, ale nie wszystkie rozszerzenia wydane na PC dotarły do PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Podczas gdy Bigfoot i Pebberley Islandzostały włączone do konsolowej edycji Two Point Hospital podczas premiery, to rozszerzenia Off the Grid pack i Close Encounters są dostępne tylko na PC. Dzięki mnóstwu nowych scenariuszy, nieszczęść i sprzętu dla szpitala, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej wymagająca i zabawna, te DLC są bardzo dobrym sposobem na rozszerzenie zawartości Two Point Hospital.

 

 

Jeśli grasz w grę na konsoli, w najbliższej przyszłości będziesz miał dostęp do obu z nich, ponieważ Two Point Studios właśnie ogłosił, że będą one dostępne na wszystkich konsolach 5 marca. W tym samym dniu pojawi się również nowe wydanie, Jumbo Edition Two Point Hospital. Będzie ono zawierać grę bazową i całą zawartość wydaną do tego dnia w jednym pakiecie, stając się najlepszym wyborem, jeśli chcesz zanurzyć się w przezabawnym świecie Two Point Hospital, a nie posiadasz jeszcze tej gry.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare