World War Z będzie miał wydanie GOTY

World War Z będzie miał wydanie GOTY

Jeśli chodzi o zabijanie zombie, World War Z pokazało, że jest to jedna z najfajniejszych gier tego gatunku. Oparta na filmie i powieści o tej samej nazwie, ta strzelanka z perspektywy trzeciej osoby pozwala maksymalnie czterem graczom walczyć o przetrwanie z ogromnymi hordami krwiożerczych zombie w szesnastu różnych miastach. World War Z zawiera kampanię opartą na fabule, z sześcioma różnymi klasami do wyboru oraz kilkoma trybami rozgrywki, w tym PVP i alternatywne sposoby gry, które dodają dodatkowe możliwości zabawy.

 

 

Dzięki ogromnemu sukcesowi Saber Interactive postanowiło wprowadzić World War Z: Game of the Year Edition, nowy pakiet, który zawiera wszystkie DLC i darmową zawartość wcześniej wydaną dla gry, w tym Horde Mode Z, cotygodniowe wyzwania i więcej.Pojawi się również nowy epizod, który obejmuje trzy misje odbywające się w Marsylii. Nowa wersja World War Z będzie także zawierała kilka rodzajów broni i zestawów skórek do personalizacji postaci oraz nowy zestaw broni, którego zawartość nie została jeszcze ujawniona. Jako bonus, wszyscy gracze World War Z będą mieli dostęp do zupełnie nowej grywalnej klasy, która będzie zawierać „unikalne drzewo umiejętności i zdolności”. Zostanie wprowadzony w bezpłatnej aktualizacji, która ukaże się w tym roku, podnosząc liczbę dostępnych klas w grze do siedmiu wraz z  Gunslingerem, Hellraiserem, Slasherem, Medykiem, Fixerem, i Exterminatorem.

 

 

Wraz z ogłoszeniem World War Z: Game of the Year Edition, Saber Interactive ujawniło, że gra pojawi się również na Nintendo Switch. Premiera World War Z: GOTY planowana jest na 5 maja na PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Data premiery wersji Nintendo Switch nie została jeszcze ogłoszona.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare