K4G BG 4 EN
 
 

Jest nowa klasa w World War Z

Jest nowa klasa w World War Z

 World War Z ma się całkiem dobrze, mimo że jest to gra z gatunku, który ostatnio stał się dość popularny. Zabijanie zombie zawsze było jednym z ulubionych hobby graczy gier wideo, a trzecioosobowemu shooterowi od Saber Interactive nie tylko udało się uchwycić istotę filmu, na którym jest oparty, ale także dostarcza dobrą dawkę emocjonującej akcji i ciekawej mechaniki gry, które uczyniły World War Z hitem.

Aby wszystko było jeszcze lepsze, World War Z zyskuje teraz nową klasę, ale także wsparcie dla cross-play'u na wszystkich platformach. Do tej pory cross-play był dostępny tylko na komputerach PC i Xbox One, ale najnowszy patch rozszerzył tę funkcję na PlayStation 4. Dzięki temu możesz teraz grać w World War Z z każdym, bez względu na platformę, na której grasz.

 

 

Jeśli chodzi o nową klasę, Dronemaster jest pierwszą klasą dodaną do gry w World War Z od czasu jej wydania. Ten tech-adept nosi swój osobisty dron, którego może użyć do ogłuszania wrogów. Jest to umiejętność, która przyda się do zatrzymania hordy krwiożerczych zedów tylko na tyle, by pozwolić Ci od nich uciec. W miarę postępów w grze będziesz w stanie doskonalić swoje umiejętności ofensywne i obronne.

Najnowsza aktualizacja zawiera również nową broń dla graczy, którą można znaleźć na terenie gry. ACW-20 jest półautomatycznym granatnikiem, który pozwoli Ci wysadzać stada zedów, takich jak te, które Dronemaster może na przykład ogłuszać.

Jeśli chcesz sprawdzić kompletne notatki o patchu, możesz je znaleźć tutaj, a jeśli nie próbowałeś jeszcze World War Z, możesz ją znaleźć w naszej porównywarce w najlepszej cenie.

 

 

49.05zł
World War Z
World War Z
  • Oficjalna strona : World War Z
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Saber Interactive
  • Deweloper : Saber Interactive
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 16 kwietnia 2019
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare