Instant Gaming EU
 
 

Wkrótce pojawi się grywalne demo Monster Hunter Stories 2

Wkrótce pojawi się grywalne demo Monster Hunter Stories 2

Zapowiedziana po raz pierwszy we wrześniu, z datą premiery w przyszłym miesiącu, gra Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin w ciągu ostatnich kilku dni została ujawniona w nieco większym stopniu. Już w marcu mogliśmy się dowiedzieć, że gra ukaże się nie tylko na Nintendo Switch, ale także na PC, za pośrednictwem Steam, i to w tym samym dniu, czyli 9 lipca. Warto wspomnieć, że fani serii nie dostali też miłej niespodzianki - Monster Hunter Rise jest już dostępny na Switchu, ale na PC ukaże się dopiero w 2022 roku.

W każdym razie, w minionym tygodniu udało nam się dwukrotnie zdobyć informacje na temat Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Nowy krótki zwiastun został zaprezentowany w zeszłym tygodniu na Summer Game Fest, pokazując również bonusy zawarte w Edycji Deluxe gry, a także amibo, które będą dostępne.

 

Wczoraj jednak, podczas konferencji Capcomu, mogliśmy poznać kilka nowych informacji na temat Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Nowy, dłuższy zwiastun tym razem pokazał nam trochę rozgrywki, szczególnie walki, a także przybliżył nam nieco fabułę gry. Jednak chyba największą nowością jest zapowiedź grywalnego dema Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Będzie ono dostępne 25 czerwca na Nintendo Switch, natomiast gracze PC będą musieli poczekać do premiery gry, która odbędzie się 9 lipca, aby otrzymać wersję próbną. Chociaż to opóźnienie jest z pewnością rozczarowujące dla wielu graczy, to demo nadal pozwoli Ci zapoznać się z grą przed jej wydaniem.

 

Dodatkowym bonusem jest to, że postępy z dema zostaną przeniesione do gry Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, jeśli zdecydujesz się na jej zakup. Jeśli tak, to wiesz, jak kupić go w najlepszej cenie: dzięki naszej porównywarce!

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare