Monster Hunter Stories 2 ukaże się również na PC

Monster Hunter Stories 2 ukaże się również na PC

Od niedawna wiemy, że Monster Hunter Rise ukaże się również na PC, ale zamiast wyjść wraz z premierą gry na Nintendo Switch 26 marca, na PC pojawi się dopiero w 2022 roku. Wiadomość ta pozostawia po sobie raczej słodko-gorzki posmak, ponieważ to świetnie, że gra pojawi się na PC, ale rozczarowujące jest to, że musimy na nią czekać tak długo. Na szczęście fani serii mają inną grę, na której mogą się skupić, a jest nią Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin.

Pierwszy zwiastun gry został pokazany, gdy została ona zapowiedziana we wrześniu, ale mogliśmy odkryć nieco więcej na jej temat podczas Monster Hunter Digital Event, który odbył się wczoraj. Podczas wydarzenia pokazano nowy film Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, który oprócz tego, że przedstawia nieco więcej szczegółów na temat fabuły i pokazuje trochę rozgrywki, ujawnia również datę premiery tej nowej przygody. Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin ukaże się na Nintendo Switch i PC, poprzez Steam, 9 lipca 2021 roku.

 

 

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin nie jest odsłoną głównej serii. Jest to spin-off i bezpośredni sequel poprzednika. W grze wcielimy się we wnuka (lub wnuczkę) Reda, bohatera pierwszej gry, która była dostępna na 3DS i urządzeniach mobilnych. W przeciwieństwie do gier głównego nurtu, takich jak Monster Hunter: World, Monster Hunter Stories skupia się bardziej na oswajaniu różnych stworzeń zamieszkujących świat, niż na polowaniu na nie. Jesteś Jeźdźcem, który może wykluć jaja potworów, aby uczynić je swoimi towarzyszami, ale w Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin natkniesz się na tajemnicze jajo, które może zniszczyć świat, przynajmniej tak mówi legenda.

Jeśli chcesz odkryć Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, gra będzie dostępna na Nintendo Switch i PC w lipcu tego roku, a przed premierą możesz odwiedzić naszą porównywarkę, by zdobyć ją w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare