Werewolf: The Apocalypse - Earthblood pokazuje swój pierwszy film z rozgrywki

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood pokazuje swój pierwszy film z rozgrywki

Do tej pory wszystko, co widzieliśmy o Werewolf: The Apocalypse - Earthblood  to kilka cinematików, które mimo osadzenia w scenerii grze, nie zdradziły nam zbyt wiele na temat rodzaju rozgrywki, jaką ta gra nam zaoferuje. Wiedzieliśmy już, że zagramy jako Cahal, wilkołak należący do plemienia Fianna, który został wygnany i który wraca, aby pomóc swojemu stadu w walce z nadchodzącym niebezpieczeństwem, które grozi jego zniszczeniem. Wydarzenia w tej historii są uruchamiane, gdy Cahal dowie się, że coś się stało z jego córką, a historia doprowadzi go do walki z Pentex, międzynarodowej korporacji, która służy jako narzędzie Wyrm, złej siły, która próbuje skorumpować planetę i zniszczyć Gaię.

Cyanide Studio opublikowało pierwsze wideo z rozgrywki Werewolf: The Apocalypse - Earthblood i wygląda ono dość spektakularnie. Widzimy Cahala walczącego z ohydami stworzonymi przez Pentex w formie ludzkiej i wilczej, ale także jako najbardziej śmiercionośną z form wilkołaków: crinosa.

 

 

Jak widać na filmie Werewolf: The Apocalypse - Earthblood jest grany w trzeciej osobie i zapewni nam dobrą dawkę akcji, podczas gdy my staramy się udaremnić plany Pentexu i walczyć z tymi, którzy chcą splugawić Matkę Ziemię. Mimo, że Pentex wydaje się być normalną firmą na powierzchni, jego pracownicy są głęboko związani z Wyrmem w ten czy inny sposób, a ich prawdziwa natura zostanie ujawniona, gdy zmierzymy się z nimi.

Wraz z nagraniem wideo z gry, Cyanide Studio ujawniło również, że Werewolf: The Apocalypse - Earthblood będzie gotowy dopiero w przyszłym roku, a datę premiery wyznaczyło na 4 lutego 2021 roku. Najlepsze jest to, że w grę będzie można grać na konsolach nowej generacji, a także na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare