Werewolf: The Apocalypse - Earthblood pokazuje swój pierwszy film z rozgrywki

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood pokazuje swój pierwszy film z rozgrywki

Do tej pory wszystko, co widzieliśmy o Werewolf: The Apocalypse - Earthblood  to kilka cinematików, które mimo osadzenia w scenerii grze, nie zdradziły nam zbyt wiele na temat rodzaju rozgrywki, jaką ta gra nam zaoferuje. Wiedzieliśmy już, że zagramy jako Cahal, wilkołak należący do plemienia Fianna, który został wygnany i który wraca, aby pomóc swojemu stadu w walce z nadchodzącym niebezpieczeństwem, które grozi jego zniszczeniem. Wydarzenia w tej historii są uruchamiane, gdy Cahal dowie się, że coś się stało z jego córką, a historia doprowadzi go do walki z Pentex, międzynarodowej korporacji, która służy jako narzędzie Wyrm, złej siły, która próbuje skorumpować planetę i zniszczyć Gaię.

Cyanide Studio opublikowało pierwsze wideo z rozgrywki Werewolf: The Apocalypse - Earthblood i wygląda ono dość spektakularnie. Widzimy Cahala walczącego z ohydami stworzonymi przez Pentex w formie ludzkiej i wilczej, ale także jako najbardziej śmiercionośną z form wilkołaków: crinosa.

 

 

Jak widać na filmie Werewolf: The Apocalypse - Earthblood jest grany w trzeciej osobie i zapewni nam dobrą dawkę akcji, podczas gdy my staramy się udaremnić plany Pentexu i walczyć z tymi, którzy chcą splugawić Matkę Ziemię. Mimo, że Pentex wydaje się być normalną firmą na powierzchni, jego pracownicy są głęboko związani z Wyrmem w ten czy inny sposób, a ich prawdziwa natura zostanie ujawniona, gdy zmierzymy się z nimi.

Wraz z nagraniem wideo z gry, Cyanide Studio ujawniło również, że Werewolf: The Apocalypse - Earthblood będzie gotowy dopiero w przyszłym roku, a datę premiery wyznaczyło na 4 lutego 2021 roku. Najlepsze jest to, że w grę będzie można grać na konsolach nowej generacji, a także na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare