Instant Gaming EU
 
 

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood ma nowy, spektakularny zwiastun filmowy

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood ma nowy, spektakularny zwiastun filmowy

White Wolf's World of Darkness jest scenariuszem do wielu stołowych gier fabularnych i pozwala graczom zagłębić się w doświadczenie, w którym świat, jaki znamy, i świat nadprzyrodzony łączą się, by stworzyć świat fantasy, jak żaden inny. Każdy z wszechświatów gier z serii World of Darkness można uznać za niezależny, ale mają one wspólne elementy, które sprawiają, że są ze sobą powiązane. Oczywiście tego rodzaju świat jest idealny do gier wideo, a my mamy dostać kilka z nich, które niewątpliwie przyciągną uwagę fanów serii. Z jednej strony Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ujawni nam więcej na temat świata wampirów. Wcześniej istniały inne gry oparte na Vampire: The Masquerade i chociaż Bloodlines 2 obiecuje wprowadzić całkiem sporo nowych funkcji, jest całkiem sporo graczy, którzy mają już doświadczenie z tym uniwersum. Z drugiej strony, Werewolf: The Apocalypse - Earthblood będzie pierwszą grą wideo, która pozwoli nam rzucić okiem na świat Garou, obrońców Gai, Matki Ziemi. Poniżej możesz obejrzeć jego pierwszy zwiastun filmowy. Został on ujawniony wczoraj podczas imprezy IGN Summer of Gaming.

 

 

Chociaż istnieje związek między wilkołakami i wampirami w świecie ciemności (są zaprzysięgłymi wrogami), Werewolf: The Apocalypse - Earthblood koncentruje się na innym aspekcie wojny, w której różne plemiona wilkołaków są zaangażowane w obronę przyrody. Gra koncentruje się na Cahalu, wilkołaku Ahroun z plemienia Fianna, który został wygnany z powodu utraty kontroli nad swoją furią. Kiedy odkrywa, że jego stare plemię jest w niebezpieczeństwie, postanawia porzucić wygnanie, aby pomóc swojemu staremu stadu w walce z Endronem, jedną z firm zależnych, która działa na rzecz skorumpowania i zniszczenia Gai. Oczywiście Endron jest tylko jedną z niezliczonych macek siły znanej jako Wyrm, skorumpowanej istoty, która stara się zniszczyć nasz świat.

Jak widać, jest to idealny scenariusz do ekscytującej historii, a Cahal będzie w jej centrum. Jako wilkołak będzie mógł przełączać się między trzema formami, które pozwolą mu na interakcję ze światem na kilka sposobów i podsycą jego gniew w niszczycielską siłę, która pomoże mu pokrzyżować plany Endrona.

 

 

Mamy nadzieję, że chętnie dowiesz się więcej o funkcjach gry Werewolf: The Apocalypse - Earthblood. Będziemy Cię informować o wszelkich nowościach w tej sprawie, zwłaszcza jeśli opublikowany zostanie film z rozgrywki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare