Ujawniono rozgrywkę Werewolf: The Apocalypse - Earthblood

Ujawniono rozgrywkę Werewolf: The Apocalypse - Earthblood
15 gru 2020, 16:36

W związku z przesunięciem premiery Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, wszyscy fani planszowych gier fabularnych z serii World of Darkness skupiają się na Werewolf: The Apocalypse - Earthblood. To prawda, że przeciwnikami wampirów w tej serii są wilkołaki, ale nadchodząca gra z Cyanide Studios pozwoli graczom zanurzyć się we wszechświecie, który tak bardzo kochają. Chociaż Werewolf: The Apocalypse - Earthblood nie skupia się specjalnie na konflikcie między wampirami i wilkołakami, pozwala na bezpośrednie doświadczenie walki Garou przeciwko zepsuciu Wyrma w obronie Gai.

Mieliśmy okazję obejrzeć kilka materiałów z Werewolf: The Apocalypse - Earthblood już w momencie ogłoszenia gry, ale deweloperzy właśnie opublikowali nowy film, który prezentuje rozgrywkę i ujawnia nieco więcej o walce i różnych umiejętnościach Twojej postaci w grze.

 

 

Jak widzisz, będzie sporo opcji strategicznych w zależności od Twojej obecnej formy. Będziesz mógł przemykać się obok wrogów w postaci wilka lub przytłoczyć ich swoimi niezwykłymi fizycznymi możliwościami w walce wręcz, ale będziesz też mógł używać broni. W formie Crinosa możesz przełączać się pomiędzy dwoma różnymi postawami, z których jedna zwiększa Twoją zwinność i szybkość, a druga siłę i odporność. Nauczenie się, kiedy używać każdej z form, aby maksymalnie je wykorzystać, będzie kluczem do sukcesu w Werewolf: The Apocalypse - Earthblood.

Jeśli chcesz pomóc Garou udaremnić plany Pentexu dotyczące rozszerzenia zepsucia na cały świat, Werewolf: The Apocalypse - Earthblood będzie dostępny 4 lutego 2021 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare