W tym tygodniu darmową grą w Epic Games Store jest The Falconeer

W tym tygodniu darmową grą w Epic Games Store jest The Falconeer

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, w każdy czwartek Epic Games udostępnia nową grę, a czasem dwie gry, które gracze mogą pobrać i dodać do swoich bibliotek za darmo. To, co udało ci się zrealizować, możesz zatrzymać, zagrać lub dodać do stale rosnącej listy gier, w które chcesz zagrać, ale prawdopodobnie nigdy tego nie zrobisz. Najnowszy wpis zastępuje Sunless Skies z zeszłego tygodnia kopią gry The Falconeer. Ta darmowa okazja potrwa przez cały tydzień, dając ci mnóstwo czasu na zdobycie kopii i dodanie jej na stałe do swojej biblioteki.

 

Pochodzący od solowego dewelopera Tomasa Sali tytuł pozwala ci zasiąść na szczycie gigantycznych myśliwców, aby eksplorować ten rozległy oceaniczny świat i brać udział w walkach powietrznych na jego niebie. Wcielając się w Falconeera, można przejść wiele kampanii, z których każda przedstawia perspektywę różnych frakcji w tym podzielonym świecie. Sukcesy w misjach oznaczają również ulepszenia arsenału i umiejętności latania.

Jako że jest to przede wszystkim gra walki powietrznej, deweloper zaleca korzystanie z kontrolera lub drążka sterowego, aby w pełni cieszyć się tytułem, ale sterowanie myszą i klawiaturą jest również dostępne. Dodatkowym atutem gry jest wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości, pozwalające posiadaczom zestawów słuchawkowych na rozgrywanie kampanii na wybranym sprzęcie PC VR.

Gra The Falconeer jest dostępna za darmo w Epic Games Store do 11 lipca. Tytuł zwykle kosztuje 19,99 USD, gdy nie jest przeceniony, ale przez następny tydzień nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Jak zawsze, rozdawanie kolejnego tytułu od Epic Games rozpocznie się po zakończeniu tego w nadchodzący czwartek. Mając to wszystko na uwadze, pamiętaj, aby skorzystać z naszego narzędzia porównawczego, aby zapewnić sobie najlepszą ofertę na następną grę z listy życzeń.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare