Eneba COM
 
 

W tym tygodniu darmową grą na Epic Games Store jest Overcooked

W tym tygodniu darmową grą na Epic Games Store jest Overcooked

Początkowo mówiono, że darmową grą w tym tygodniu będzie Ark: Survival Evolved, ale po raz drugi, Overcooked jest bezpłatny w Epic Games Store. Jeśli przegapiłeś szansę na zdobycie go w zeszłym roku, upewnij się, że tym razem go odbierzesz, ponieważ gra jest naprawdę zabawną rozrywką.

Ten symulator gotowania opracowany przez Ghost Town Games i Team 17 przedstawia tę szczególną wizję gotowania. Overcooked to gra dla maksymalnie czterech graczy, w której wcielasz się w szefa kuchni w różnych kuchniach i musisz przygotowywać, gotować i serwować różne zamówienia, zanim klienci zmęczą się czekaniem i opuszczą lokal. Oczywiście kuchnia nie jest idealna i znajdziesz wiele przeszkód, aby przygotować zamówienie na czas. Podczas każdej rundy musisz użyć różnych składników, aby przygotować zamówienie i wydać je przed upływem czasu. Będziesz także musiał obsługiwać i usuwać wszelkie katastrofy, które wystąpią podczas Twojej zmiany.


Podczas gastronomicznej podróży przez Królestwo Cebuli będziesz musiał gotować we wszystkich szalonych kuchniach, co sprawi, że proces przygotowywania posiłków będzie coraz trudniejszy i będzie dawał dużą dawkę zabawy. Gra ma wiele DLC, a także kontynuację, Overcooked! 2 z dużą ilością dodatkowej zawartości.

Aby zagrać w grę, wystarczy zalogować się na swojekonto Epic Games Store lub zarejestrować bezpłatne konto Epic Games i włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które niedawno dodali jako wymóg, aby pomóc użytkownikom zwiększyć bezpieczeństwo konta.Po zarejestrowaniu i odebraniu gry, na zawsze będzie w Twojej cyfrowej bibliotece. Overcooked jest darmowy na PC, ale gra jest również dostępna na PS4, Switch i Xbox One. Jeśli chcesz grać na innych platformach, zawsze możesz znaleźć najlepsze ceny w naszej porównywarce.

9.49zł
Overcooked
Overcooked
  • Oficjalna strona : Overcooked! 2
  • Kategorie : Gry akcji , Zwykły
  • Edytor : Team17
  • Deweloper : Ghost Town Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 7 sierpnia 2018
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare