W tym tygodniu darmową grą na Epic Games Store jest Overcooked

W tym tygodniu darmową grą na Epic Games Store jest Overcooked

Początkowo mówiono, że darmową grą w tym tygodniu będzie Ark: Survival Evolved, ale po raz drugi, Overcooked jest bezpłatny w Epic Games Store. Jeśli przegapiłeś szansę na zdobycie go w zeszłym roku, upewnij się, że tym razem go odbierzesz, ponieważ gra jest naprawdę zabawną rozrywką.

Ten symulator gotowania opracowany przez Ghost Town Games i Team 17 przedstawia tę szczególną wizję gotowania. Overcooked to gra dla maksymalnie czterech graczy, w której wcielasz się w szefa kuchni w różnych kuchniach i musisz przygotowywać, gotować i serwować różne zamówienia, zanim klienci zmęczą się czekaniem i opuszczą lokal. Oczywiście kuchnia nie jest idealna i znajdziesz wiele przeszkód, aby przygotować zamówienie na czas. Podczas każdej rundy musisz użyć różnych składników, aby przygotować zamówienie i wydać je przed upływem czasu. Będziesz także musiał obsługiwać i usuwać wszelkie katastrofy, które wystąpią podczas Twojej zmiany.


Podczas gastronomicznej podróży przez Królestwo Cebuli będziesz musiał gotować we wszystkich szalonych kuchniach, co sprawi, że proces przygotowywania posiłków będzie coraz trudniejszy i będzie dawał dużą dawkę zabawy. Gra ma wiele DLC, a także kontynuację, Overcooked! 2 z dużą ilością dodatkowej zawartości.

Aby zagrać w grę, wystarczy zalogować się na swojekonto Epic Games Store lub zarejestrować bezpłatne konto Epic Games i włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które niedawno dodali jako wymóg, aby pomóc użytkownikom zwiększyć bezpieczeństwo konta.Po zarejestrowaniu i odebraniu gry, na zawsze będzie w Twojej cyfrowej bibliotece. Overcooked jest darmowy na PC, ale gra jest również dostępna na PS4, Switch i Xbox One. Jeśli chcesz grać na innych platformach, zawsze możesz znaleźć najlepsze ceny w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare