Instant Gaming EU
 
 

Franczyza Overcooked! będzie miała kompilację na konsolach nowej generacji

Franczyza Overcooked! będzie miała kompilację na konsolach nowej generacji

Overcooked! udało się przyciągnąć uwagę wielu graczy z jego niesamowicie zabawną mechaniką gry, a kiedy Overcooked! 2 został wydany poprawił większość z tych funkcji, dzięki czemu licencja na gry kulinarne stała się jeszcze bardziej popularna. Obie gry mają sporo swoich DLC, które dodają nowych szefów kuchni, lokalizacje i więcej do gry, więc nie brakuje im w ogóle treści. Teraz, gdy konsole nowej generacji są bliskie wydania, chłopaki z Team 17 i Ghost Town Games zdecydowali się przygotować kompilację, która zaoferuje graczom obie gry w nowym formacie, zamiast zagłębiać się w rozwój zupełnie nowej części przeznaczonej specjalnie do pracy na nowych konsolach.

Overcooked! All You Can Eat obejmuje zarówno Overcooked! jak i Overcooked! 2, i będzie dostępny na PlayStation 5 i Xbox Series X po ich wydaniu. Ta kompilacja będzie zawierać wszystkie poziomy w obu grach z ulepszoną grafiką w 4K i 60 fps. Oznacza to ponad 200 szalonych poziomów, którymi fani serii Overcooked! będą mogli cieszyć się na nowych konsolach, także tych nigdy wcześniej nie widzianych. Oczywiście, można spodziewać się znalezienia nowych szefów kuchni do gry, w sumie 120 różnych, a także opcje dostosowywania, jak również wiele nowych osiągnięć do odblokowania.

 

 

Kolejna nowość, którą przyniesie Overcooked! All You Can Eat jest cross-platformowy multiplayer online, dzięki któremu nigdy nie zabraknie Ci ludzi do zabawy. Kompilacja będzie również zawierać tryb pomocy, który pozwoli graczom modyfikować różne funkcje gry, aby uczynić ją bardziej dostępną, co będzie bardzo przydatne dla nowych graczy, aby ćwiczyć zanim zagłębią się w chaotyczne kuchnie Overcooked!

Nie ma znaczenia na jakiej platformie wybierzesz grę w Overcooked!, są niesamowicie zabawne bez względu na wszystko, a w naszej porównywarce znajdziesz je w najlepszej cenie.

9.90zł
Overcooked
Overcooked
  • Oficjalna strona : Overcooked! 2
  • Kategorie : Gry akcji , Zwykły
  • Edytor : Team17
  • Deweloper : Ghost Town Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 7 sierpnia 2018
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare