Kinguin october campaign COM + BG
 
 

W Torchlight III pojawi się nowa klasa postaci

W Torchlight III pojawi się nowa klasa postaci
5 kwi 2021, 12:00

Torchlight III wykonuje całkiem dobrą robotę, utrzymując serię przy życiu, oferując graczom świetne doświadczenie RPG pełne akcji. Mimo, że gra miała być pierwotnie MMO, Echtra Games zdecydowało się powrócić do tego, co uczyniło serię tak popularną w trakcie procesu rozwoju, a my nie możemy być bardziej zadowoleni z rezultatów. Z kilkoma klasami do wyboru, Torchlight III oferuje graczom szeroki wachlarz możliwości rozgrywki. Każda z tych klas posiada również kilka drzewek umiejętności, a łącząc je ze sobą, możesz dostosować możliwości swojej postaci do ulubionego stylu gry. Dzięki żywym kolorom, szybkiej rozgrywce i nieskończonej regrywalności, gra pozwala eksplorować generowany proceduralnie świat w poszukiwaniu skarbów i walczyć z potworami, próbując obronić Novastraię przed Netherim.

 

 

Torchlight III jest dostępny już od pięciu miesięcy i najwyższy czas, aby otrzymał dodatkową zawartość. Deweloper Echtra Games ogłosił, że w grze pojawi się nowa klasa. Przeklęty Kapitan już wkrótce dołączy do Railmastera, Sharpshootera, Maga Zmierzchu i Forgeda. Jest to archetyp przywoływacza, który będzie mógł wezwać na pomoc upiornych szermierzy i za pomocą swojego działa wysłać deszcz ognia na swoich przeciwników.

"Kanonierzy, Strzelcy, standardowi członkowie załogi i twój pierwszy oficer mogą dołączyć do ciebie w walce, jeśli włączysz ich do swojej budowy. Jako kapitan tej załogi, masz moc dowodzenia nimi!".

"Jeśli przewodzenie załodze nieumarłych marynarzy nie przypadło ci do gustu, Przeklęty Kapitan jest również potęgą sam w sobie, pakując szeroki wachlarz przeklętej magii i wybuchowych umiejętności."

 

 

Przeklęty Kapitan zostanie dodany do Torchlight III w nadchodzącej aktualizacji wraz z kilkoma poprawkami błędów i inną nową zawartością, w tym nowymi zwierzakami, dekoracjami dla Twojego fortu i nie tylko. Aktualizacja pojawi się prawdopodobnie w przyszłym miesiącu, ponieważ jest obecnie testowana.

Jeśli chcesz odkryć wszystko, co Torchlight III ma do zaoferowania, możesz w każdej chwili znaleźć ją w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare