You are here
We also support
 
 
 
 

Funkcje Torchlight III są szczegółowo opisane w nowym filmie poprzedzającym premierę

Funkcje Torchlight III są szczegółowo opisane w nowym filmie poprzedzającym premierę
12 paź 2020, 13:24

Torchlight III jest w fazie Early Access od czerwca, a teraz, gdy gra jest gotowa do opuszczenia tej fazy i w końcu zostanie wydana, deweloper Echtra Games opublikował nowy film, który daje nam dobry przegląd wielu funkcji, które będą obecne w nadchodzącej grze akcji rpg. Poprzednie gry z serii Torchlight stały się dość popularne dzięki nowej mechanice i odświeżającej rozgrywce, która poprawiła w wielu aspektach rodzaj doświadczenia oferowanego przez inne dostępne w tym czasie gry ARPG. Chociaż Torchlight III na początku swojego rozwoju miał być innym typem gry, twórcy gry postanowili ostatecznie pójść w ślady swoich poprzedników i nowego tytułu, który podkreśla i ulepsza najistotniejsze aspekty oryginalnych gier Torchlight. Jeśli nie grałeś w Torchlight III poprzez Early Access, możesz odkryć co gra ma do zaoferowania w poniższym filmie.

 

 

Osoby zaznajomione z serią Torchlight odkryją, że klasyczne funkcje, takie jak zwierzęta towarzyszące, które pomogą Ci zebrać łupy podczas przygód, powracają w Torchlight III ale tym razem mają nowe funkcje i na przykład nadadzą Twojej postaci nowe umiejętności, które może wykorzystać w walce. Ponadto, system relikwii pozwoli Ci jeszcze bardziej spersonalizować swoją postać, przyznając jej moc i atuty żywiołów, które możesz połączyć z różnymi drzewkami umiejętności dostępnych dla każdej z czterech klas w grze. Dodaj do tego mnogość legendarnych przedmiotów, które można znaleźć w grze i otrzymasz sporo możliwości budowania swojej postaci i stawienia czoła wszystkim zagrożeniom, które znajdziesz podczas zwiedzania lochów w Torchlight III.

 

 

Torchlight III opuści jutro Early Access i mimo, że cena zakupu gry wzrośnie po oficjalnej premierze, w każdej chwili możesz znaleźć najniższą, przy pomocy naszej porównywarki w dowolnej chwili.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare