Torchlight III ukaże się w przyszłym miesiącu

Torchlight III ukaże się w przyszłym miesiącu

Torchlight III kończy swoją podróż przez Early Access, która rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Wydawnictwo Perfect World Entertainment potwierdziło właśnie, że premiera gry planowana jest na 13 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a wersja Nintendo Switch, która jest w przygotowaniu, pojawi się jeszcze w tym roku.

 

 

Torchlight III bardzo się zmienił od czasu, gdy znajdował się na wcześniejszych etapach rozwoju. Runic Games, oryginalny twórca serii Torchlight, już nie istnieje, a Echtra Games jest odpowiedzialna za tę trzecią odsłonę. Początkowo gra miała być MMORPG-em, który miał się znacznie różnić od poprzednich gier w serii, które są grami akcji z mocnym klimatem Diablo. Podejście do projektu zmieniło się w połowie rozwoju i Echtra Games postanowiła pójść w ślady TorchlightTorchlight II, wprowadzając również nowe funkcje i ulepszając rozgrywkę. Torchlight III przeszedł również wiele zmian podczas fazy Early Access, a cenne informacje zwrotne od graczy zostały wykorzystane do odświeżenia niektórych mechanik i wypolerowania wielu aspektów gry, aby uczynić ją znacznie lepszą.

Torchlight III odbywa się sto lat po wydarzeniach w Torchlight II i zawiera kampanię dla jednego gracza, która pozwoli Ci przejść przez epicką historię z jedną z czterech postaci w grze. Będziesz odkrywać proceduralnie generowane lochy pełne wrogów i walczyć z potężnymi bossami, zbierając łupy i sprzęt, aby poprawić swoją postać. Gdy zdobędziesz doświadczenie i poziom, odblokujesz i będziesz miał możliwość wyboru różnych umiejętności, aby rozwijać swoją postać, niezależnie od tego, jaki styl gry wybierzesz, który bardziej Ci się podoba. Torchlight III oferuje kooperacyjną rozgrywkę online dla maksymalnie czterech graczy dla tych, którzy chcą podjąć dodatkowe wyzwanie.

 

 

Jeśli lubisz ARPG-y, nie możesz przegapić tego nowego ujęcia jednej z najlepszych serii w tym gatunku. Cena Torchlight III będzie wyższa po jej wypuszczeniu i opuszczeniu Early Access, więc możesz zacząć zastanawiać się, czy kupić ją już teraz, czy jeszcze poczekać.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare