W przyszłym tygodniu dostaniemy więcej informacji o Baldur's Gate III

W przyszłym tygodniu dostaniemy więcej informacji o Baldur's Gate III
1 cze 2020, 13:39

Powiedzieliśmy Wam o tym kilka tygodni temu, kiedy rozmawialiśmy o Guerrilla Collective, ale goście z Larian Studios opublikowali przyjazne przypomnienie na Twitterze, a ponieważ wiemy, że wszyscy z niecierpliwością czekają, aby dowiedzieć się więcej o Baldur's Gate III, udostępniamy to też tutaj. Zobaczymy więcej treści na temat trzeciej części prawdopodobnie najpopularniejszej serii RPG wszechczasów. Film z rozgrywki pokazany podczas prezentacji Baldur's Gate III, który można obejrzeć poniżej, pokazuje niesamowite efekty wizualne i całkiem innowacyjne funkcje, które wzbudziły jeszcze większe zainteresowanie grą.

Chociaż w ciągu trzech dni trwania Guerrilla Collective będzie mnóstwo innych studiów niż Larian i spodziewamy się wielu ogłoszeń podczas wydarzenia, Baldur's Gate III to gra, która do tej pory przyciągnęła więcej uwagi. Baldur's Gate 2 został wydany kilka lat temu i chociaż widzieliśmy zremasterowane wersje klasycznych gier w ostatnich latach, większość fanów gier fabularnych od dawna marzyła o grze, która kontynuowałaby tę sagę.

 

 

Larian Studios już dowiodło, że potrafi tworzyć bardzo dobre gry fabularne dzięki Divinity: Original Sin 2, który oferuje unikalną mechanikę i niespotykany dotąd poziom interakcji ze środowiskiem, jakiego nigdy wcześniej nie było w tego rodzaju grach, i który otwiera nowy wszechświat możliwości dla graczy. Najlepsze jest to, że wydaje się, że przenoszą go na nowy poziom w Baldur's Gate III i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare