Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wygląda spektakularnie na Xbox Series X

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wygląda spektakularnie na Xbox Series X

Minęło trochę czasu, odkąd Paradox Interactive rozmawiało o rozwoju Vampire: The Masquerade- Bloodlines 2 i Inside Xbox, które miało miejsce wczoraj, było idealnym miejscem do pokazania graczom, co się dzieje z grą. Opublikowali wideo, które pokazuje sceny z gry i wykonuje bardzo dobrą robotę, przekazując atmosferę Świata Ciemności. Choć można to uznać za nieco makabryczne, materiał doskonale reprezentuje dychotomię miasta, w którym nadprzyrodzoność jest ukryta za zasłoną normalności i wyłania się jako uderzająca siła, która szokuje wszystko na jej drodze.

 

 

Kiedy zasłona pęka, normalni ludzie zdają sobie sprawę, że istnieją nienaturalne siły, które są poza ich zasięgiem, działające w cieniach Seattle, i to fakt, że nie są gotowi na spotkanie. Jest to fakt, który przychodzi Ci do głowy na samym początku filmu, gdy widzisz zwłoki marionetkowe. Być może zastanawiasz się, jaki rodzaj niepokojącej motywacji może sprawić, że ktoś może to robić, ale potem zdajesz sobie sprawę, że scena naśladuje sposób, w jaki wampiry kontrolują ludzkie społeczeństwo w grze Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Za kulisami dzieje się wiele, a wampiry przestrzegają różnych zasad, ale są też zanurzone w walce o władzę i przetrwanie na swój własny sposób.

Poza tym możemy również zobaczyć niektóre z wampirycznych mocy, których będziemy mogli użyć w grze, i wydaje się, że bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, będzie wiele opcji, jeśli chcesz poradzić sobie z wrogami w skuteczny sposób w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2.

 

 

Niestety, nowemu filmowi  Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 nie towarzyszy ogłoszenie daty premiery. Premiera gry została pierwotnie zaplanowana na marzec 2020 r., Ale została przełożona i nie ma żadnych informacji o tym, kiedy będzie dostępna. Do tego czasu będziemy musieli być zadowoleni z oglądania, jak dobrze wygląda na Xbox Series X.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare