Instant Gaming EU
 
 

Ujawniono rozgrywkę i datę premiery gry Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Ujawniono rozgrywkę i datę premiery gry Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Nieco ponad rok temu widzieliśmy zapowiedź Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, gry, która pierwotnie miała zostać wydana jesienią 2020 roku. Jak można sobie wyobrazić, tak się nie stało. Grę spotkał ten sam los, co wiele innych gier w 2020 roku i wygląda na to, że nowe okno wydania nie było łatwe do zorganizowania. W listopadzie powiedziano nam, że gra pojawi się na początku 2021 roku, ale w zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 nie ujrzy światła dziennego aż do drugiego kwartału roku, ponieważ musi zostać zoptymalizowana dla "tak wielu platform, jak to tylko możliwe".

Teraz niepewność dobiega końca, gdyż ujawniono datę premiery gry. Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 ukaże się 4 czerwca 2021 roku. I tak jak sugerowało uzasadnienie ostatniego przesunięcia, będzie ona dostępna na konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5, ale także na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Z tej okazji CI Games opublikowało pierwszy gameplay trailer, a ten nie jest dla osób o słabych nerwach.

 

 

Jedną z najbardziej imponujących rzeczy w tym klipie jest precyzja i realizm, z jakim można dosłownie wysadzać czaszki. To szczególnie podkreśla jakość grafiki w Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, ale na filmie mamy też okazję przyjrzeć się interfejsowi, zwłaszcza w trybie celowania. Ogólnie Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 bierze wszystko, co sprawiło, że pierwsza odsłona odniosła sukces i ulepsza to. Nie oferuje Ci otwartego świata do eksploracji, ale zawiera pięć dużych map i dwadzieścia kontraktów.

Jeśli to wszystko brzmi dla Ciebie atrakcyjnie, możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby zdobyć Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare