Kinguin advent rest
 
 

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pojawi się tej jesieni

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pojawi się tej jesieni

Seria Sniper Ghost Warrior nie otrzymała pozytywnych recenzji, ale to Sniper: Ghost Warrior 2 jest grą, która spotkała się z gorszymi krytykami, w szczególności z powodu zbyt wielu błędów i nieprzekonującej sztucznej inteligencji. Jej następcy, Sniper: Ghost Warrior 3, udało się rozwiązać niektóre z tych problemów, otrzymując znacznie lepsze recenzje, ale nie było ich wystarczająco dużo, aby stać się wielkim hitem.

Ale CI Games nie zrezygnowało z licencji i udowodniło, że wiedzą, jak słuchać graczy, gdy wydali Sniper Ghost Warrior Contracts w 2019. Ten ostatni jest poniekąd ponownym uruchomieniem serii, która zmierza w nowym kierunku. Największą zmianą jest zniknięcie otwartego świata, uznanego przez studio za zbyt ambitne, na rzecz pięciu dużych obszarów. System gry pozostaje mniej więcej taki sam, głównie jest to taktyczny FPS składający się z misji. Gracz może wybrać sposób wyeliminowania swoich celów, będąc w stanie korzystać z ukrycia lub bardziej bezpośredniego podejścia. Chociaż Sniper Ghost Warrior Contracts były przez niektórych uważane za nieco krótkie, ogólnie uważa się je za najlepszą część serii strzelanin.

 

 

Jeśli podobało Ci się Sniper Ghost Warrior Contracts, są dla Ciebie dobre wiadomości, ponieważ kontynuacja jest w fazie prac. CI Games ogłosiło to bardzo trzeźwo za pośrednictwem Twittera. Jak dotąd ujawniono bardzo niewiele szczegółów na temat gry, jej nazwa, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oraz stosunkowo bliskie okno premiery, ponieważ planowana jest ona na jesień. Wiemy również, że Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie dostępny na PS4, Xbox One i PC. Biorąc pod uwagę bliską datę wydania, spodziewamy się, że w najbliższych tygodniach zobaczymy jakiś materiał z gry, a nawet wideo z rozgrywki.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare