Instant Gaming EU
 
 

Ujawniono rozgrywkę Atlas Fallen w nowym zwiastunie

Ujawniono rozgrywkę Atlas Fallen w nowym zwiastunie

Atlas Fallen, epicka gra RPG akcji fantasy od studia Focus Entertainment Deck13 Interactive, twórców The Surge i Lords of the Fallen, z radością otwiera zamówienia przedpremierowe po niedawnym ogłoszeniu daty premiery. Zapoznaj się z urzekającym zwiastunem Ujawniającym Rozgrywkę zatytułowanym "Rise from Dust", w którym walczysz supermocami z legendarnymi stworzeniami.

W grze wyruszysz w heroiczną podróż przez różne zapierające dech w piersiach środowiska, szybko przemierzając pustynne krajobrazy rozległego, pokrytego piaskiem świata. Eksploruj starożytne ruiny i odkrywaj tajemnice upadłego społeczeństwa. Walcz ze skorumpowanym bogiem i niezwykłymi bestiami dzięki boskiej mocy swojej zmiennokształtnej broni. Odblokuj potężne umiejętności i zdolności, aby zbudować unikalny zestaw ruchów i stać się mistrzem, który wyzwoli lud Atlasu.

 

 

Szczegóły rozgrywki w Atlas Fallen

W Atlas Fallen można grać samemu lub z przyjacielem. Wybaczcie nam ciągłe porównania, ale walka z gigantycznymi wrogami w akcji i szalonym tempie z pewnością przypomina nam Monster Hunter: Rise lub niedawne Wild Hearts. Atlas Fallen oferuje w pełni kooperacyjną lub solową kampanię, której celem jest uwolnienie się spod ucisku skorumpowanych bogów. Aby tego dokonać, bohater dzierży stuletni artefakt o nazwie Gauntlet. Dzierżący artefakt dzięki niemu kontroluje Esencję w swoim otoczeniu, pozwalając Katalizatorowi skierować ją do Rękawicy, odblokowując nowe zdolności. Niektóre z nich to Raise, które pozwala graczowi podnosić konstrukcje lub obiekty, które utknęły w ziemi, co jest niezbędne dla poszukiwaczy skarbów. Air dash pozwala, no cóż, doskakiwać w powietrzu z płynnymi ruchami, zarówno do przemieszczania się, jak i atakowania wroga. Crush jest niezbędny do niszczenia magicznych pieczęci i łańcuchów, niezbędnych dla tych, którzy chcą zbezcześcić miejsca kultu religijnego wstrętnych bogów.

Oprócz manipulowania Esencją, bohater może korzystać z trzech rodzajów broni zmiennokształtnej: Dunecleavera, Sandwhipa i Knuckledusta. Knuckledust to broń na pięść dla tych, którzy lubią błyskawiczne uderzenia w pojedynczy cel. Sandwhip łączy miecz z biczem, będąc wszechstronną bronią o wysokiej mobilności i celnych uderzeniach. Natomiast Dunecleaver to masywny topór lub młot specjalizujący się w zadawaniu obrażeń obszarowych, aby zmiatać małych wrogów jednym zamachem lub ogłuszać tych wielkich.

Atlas Fallen ukaże się 16 maja na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Zamówienia przedpremierowe są otwarte na wszystkich platformach ze specjalnym bonusem, Ruin Rising Pack, z ekskluzywnymi przedmiotami kosmetycznymi i zdolnościami bojowymi, dla cyfrowych zamówień przedpremierowych lub zakupów detalicznych. Aby uzyskać najlepsze oferty na Atlas Fallen, możesz odwiedzić naszą porównywarkę i upewnić się, że wszystkie bonusy z zamówienia przedpremierowego będą na Ciebie czekać w dniu premiery gry.

66.94zł
Atlas Fallen
Atlas Fallen
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare