K4G BG 4 EN
 
 

Przeciwstaw się tyranii boga w Atlas Fallen

Przeciwstaw się tyranii boga w Atlas Fallen

Atlas Fallen to nowa przygodowa gra akcji od twórców The Surge. Deck 13 Interactive przenosi Cię do świata fantasy rządzonego żelazną ręką przez skorumpowanego boga, w którym staniesz się jedyną nadzieją ludzkości. Walcząc przeciwko wszelkim przeciwnościom i dzierżąc tajemniczą rękawicę zdolną do wyzwalania niszczycielskich mocy, wyruszysz na misję wyzwolenia swojego ludu spod ucisku tyrana, eksplorując wyjątkowy świat pełen niebezpieczeństw i odkrywając jego sekrety.

Bóg Słońca, który panuje nad światem Atlasu, jest bezlitosnym niszczycielem, którego moce zamieniły ziemię w zdewastowaną pustynię pokrytą piaskiem i pyłem. Do tej pory nikt nie był w stanie rzucić wyzwania jego mocy, ale napotkasz starożytny artefakt, który może kształtować piasek: Gauntlet. Wyposażony w nią, możesz tworzyć zmiennokształtne bronie i używać niszczycielskich zdolności, które mogą dać Ci przewagę nad Bogiem Słońca i potworami, które napotkasz podczas swoich podróży.

Imponujące bitwy

Atlas Fallen to przede wszystkim szalona akcja i niesamowite kombinacje ataków. W grze możesz naładować pasek pędu, atakując normalnie, a następnie użyć tego pędu, aby uwolnić potężne ataki i zdziesiątkować przeciwników. Im więcej pędu uzyskasz, tym większa będzie Twoja broń i będziesz mógł użyć potężniejszych ataków, ale otrzymasz także więcej obrażeń. Łącząc różne bronie w locie, możesz tworzyć wybuchowe kombinacje. Ale Atlas Fallen ma również miejsce na mniej agresywne style gry i możesz użyć różnych klejnotów, aby dostosować swoje umiejętności i wybrać bardziej defensywne opcje, takie jak tarcze i umiejętności leczenia.

 


Gra zawiera ponad 150 klejnotów do połączenia i oferuje wiele możliwości tworzenia różnych konfiguracji bojowych. Ponadto w Atlas Fallen można grać w trybie kooperacji z przyjacielem, co podwaja zabawę i możliwości taktyczne.

Atlas Fallen to ekscytująca przygoda z dużym naciskiem na wysokooktanową walkę, która spodoba się fanom gatunku. Premiera gry zaplanowana jest na 10 sierpnia na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Zachęcamy do sprawdzenia naszej porównywarki, aby kupić cdkey Atlas Fallen w najlepszej cenie w dowolnym momencie, jeśli chcesz zanurzyć się w takiej przygodzie.

70.23zł
Atlas Fallen
Atlas Fallen
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare