Eneba COM
 
 

Ubisoft przyspiesza rozgrywkę w The Crew Motorfest

Ubisoft przyspiesza rozgrywkę w The Crew Motorfest

Doświadczenia z serii The Crew zawsze znacznie różniły się od tych, które gracze mogli podziwiać w innych dużych franczyzach tego gatunku, takich jak Forza Horizon i Gran Turismo. Ubisoftowi nie do końca udawało się trafić w sedno z wieloma aspektami rozgrywki, a gracze zawsze narzekali na toporną obsługę i gry, które były zbyt zręcznościowe, zamiast skupiać się na dostarczaniu realistycznych wrażeń. Na szczęście francuska firma w końcu posłuchała społeczności, a The Crew Motorfest oferuje solidniejsze wrażenia z lepszymi funkcjami, a przynajmniej tak twierdzi spora liczba graczy, którzy wzięli udział w niedawnej zamkniętej becie.

Na O'ahu jest mnóstwo rzeczy do zrobienia

The Crew Motorfest może mieć długą drogę do przebycia, aby dogonić konkurencję pod względem grafiki i realizmu, ale znacznie poprawił się pod względem rozgrywki i jako całość. Nowa zmiana scenariusza pozostawia graczom wyspę O'ahu na Hawajach do eksploracji, biorąc udział w różnych trudnych doświadczeniach. Wprowadzenie różnych Playlist, które są serią mini-kampanii skupionych na określonym temacie, przyczynia się do stworzenia bardziej wciągającego doświadczenia z wieloma innymi rzeczami do zrobienia niż tylko ściganie się dla samego ścigania. Możesz przyjrzeć się bliżej Playliście Porshe poniżej, w najnowszym filmie z rozgrywki opublikowanym przez Ubisoft.

 

 

Jak widać, The Crew Motorfest jest wierny duchowi serii i nadal jest głównie grą zręcznościową, ale rozwiązuje wiele niedociągnięć swoich poprzedników, dodając nowe rzeczy do zrobienia w grze i ulepszając sterowanie, aby zapewnić bardziej ekscytujące wrażenia.

Oczywiście, jeśli szukasz hiperrealistycznego symulatora wyścigów, możesz równie dobrze poszukać gdzie indziej, ale jeśli szukasz gry, w której możesz po prostu dobrze się bawić, ścigając się do woli i uczestnicząc w fajnych wydarzeniach, The Crew Motorfest jest grą, której potrzebujesz. Jak zwykle pamiętaj, że możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby kupić tanio The Crew Motorfest. Premiera gry zaplanowana jest na 14 września na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

  • Oficjalna strona : The Crew Motorfest
  • Kategorie : Wyścigi
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Ubisoft Ivory Tower
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 14 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare