The Crew Motorfest zabierze Cię na Hawaje w niesamowitą podróż

The Crew Motorfest zabierze Cię na Hawaje w niesamowitą podróż

Ubisoft w końcu pozwolił nam rzucić okiem na nową odsłonę kultowej serii wyścigowej podczas ostatniego Ubisoft Forward. Podczas imprezy pokazano The Crew Motorfest i wygląda to całkiem nieźle, szczególnie jeśli chodzi o scenariusz, w którym rozgrywa się akcja gry. Wyspa O'ahu na Hawajach to raj na ziemi i niesamowite miejsce do ścigania się na najwyższych obrotach swoim ulubionym samochodem. Oczywiście w The Crew Motorfest będzie znacznie więcej, ponieważ gra została stworzona, aby umożliwić Ci zanurzenie się w wielu gałęziach kultury motoryzacyjnej.

Więcej niż tylko wyścigi

The Crew Motorfest znacząco różni się od swojego poprzednika i wprowadza szereg nowości. Fani gatunku zauważą, że gra czerpała inspirację z niektórych elementów innych serii, takich jak Forza Horizon, co nie jest powodem do wstydu, ponieważ pomoże to jej zapewnić bardziej wciągające wrażenia. The Crew Motorfest zawiera serię wydarzeń znanych jako Playlisty, które będą działać jak małe kampanie. Skupią się one na określonych aspektach kultury motoryzacyjnej i wzbogacą rozgrywkę o wyzwania i aktywności, które pozwolą odblokować specjalne nagrody.

 

 

Oczywiście sceneria jest bardzo ważna w grze tego typu, a The Crew Motorfest w pełni ją wykorzystuje, umożliwiając ściganie się w pięknych i unikalnych krajobrazach, takich jak pokryte piaskiem plaże i gęsty las deszczowy, a nawet zbocza wulkanu.

Jeśli chodzi o różnorodność samochodów, The Crew Motorfest nie ma sobie równych, z ponad 600 samochodami do prowadzenia. Możesz nawet zaimportować swoją kolekcję samochodów z poprzedniej gry z serii, The Crew 2.

Dzięki tym wszystkim funkcjom i nie tylko, The Crew Motorfest ma na celu utrzymanie serii przy życiu przez znacznie dłuższy czas. Premiera gry zaplanowana jest na 14 września na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i PC. Jak zwykle, najlepsze oferty na kody The Crew Motorfest można już znaleźć w naszej porównywarce.

  • Oficjalna strona : The Crew Motorfest
  • Kategorie : Wyścigi
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Ubisoft Ivory Tower
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 14 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare