K4G BG 4 EN
 
 

Totally Reliable Delivery Service za darmo przez cały tydzień

Totally Reliable Delivery Service za darmo przez cały tydzień

 

Jednymi z osób, które teraz naprawdę ciężko pracują, są osoby odpowiedzialne za dostawy. Ponieważ wielu z nas zostaje w domu, korzystamy z Internetu do zamawiania wszelkiego rodzaju rzeczy, a faceci pracujący w różnych usługach dostawczych mają dużo pracy. Totally Reliable Delivery Service może pomóc Ci zrozumieć, jak ryzykowne może być dostarczenie delikatnej paczki na czas, a może i nie, ale przynajmniej sprawi, że będziesz się dobrze bawić, próbując to zrobić.

Totally Reliable Delivery Service to głupkowaty symulator, który pozwala dobrze się bawić, starając się dotrzeć do miejsca docelowego, aby dostarczyć paczkę na czas określonym klientom. To gra sandboxowa z fizyką ragdolli, w której będziesz jeździć różnymi szalonymi pojazdami, aby spróbować dostarczyć kruchą paczkę do celu. Od samolotów po łodzie, balony, wózki golfowe i rakiety, masz wiele sposobów transportu, aby spróbować zakończyć pracę, a także może towarzyszyć Ci maksymalnie trzech przyjaciół, co sprawia, że sprawia jeszcze więcej radości. Otrzymasz wyższy wynik, jeśli wykonasz misję, ale najśmieszniejszą częścią Totally Reliable Delivery Service jest po prostu rozbijanie się w stylu Goat Simulator.

 

 

Totally Reliable Delivery Service jest dostępny przez cały tydzień za darmo w Epic Games Store, ale nie jest to jedyna gra, którą możesz dostać za darmo, aby Twój pobyt w domu był trochę mniej nudny. Możesz też zgarnąć Gone Home, Drawful 2, i Hob bez konieczności płacenia za nie od jutra, a wciąż masz kilka godzin, aby otrzymać bezpłatną kopię World War Z, Figment, i Torment X Punisher.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare