You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Gone Home

  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Gone Home.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Gone Home.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Gone Home

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Jakie tajemnice kryje Twój stary dom z dzieciństwa? Wkrótce się dowiesz. W pierwszoosobowej grze eksploracyjnej Gone Home wcielasz się w postać Katie Greenbriar, młodej kobiety, która wraca do rodzinnego domu na wsi w Oregonie i zastaje go całkowicie opuszczonego, choć ze oznakami zamieszkania. Przemieszczając się po dużej rezydencji, znajdujesz rozrzucone dzienniki i strzępki informacji, napisane przez członków Twojej rodziny: Twojego ojca Terry'ego, nieudanego pisarza; Twoją mamę Janice, niedawno awansowaną konserwatorkę przyrody oraz Twoją młodszą siostrę Samanthę, studentkę college'u, szukającą swojego miejsca w życiu. Staje się jasne, że każdy z członków rodziny - i sam dom - skrywają tajemnice. Twoim zadaniem jest poskładać do kupy to, co się stało i co to oznacza dla całej rodziny.Napędzana przez przemyślaną i emocjonalną historię, Gone Home ma sprawić, że będziesz myśleć długo po zakończeniu ostatniego dialogu.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Gone Home

Komentarze na Gone Home

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

present
8 mar 2017, 21:34 na dlcompare.fr
J'avais entendu parler de ce jeu depuis un bon petit moment et grâce à un concours je l'avais gagner il y a quelque mois. L'histoire se déroule de nuit dans un manoir ou nous devrons explorer tout les recoins afin d'avancer dans l'histoire qui est surprenante, déroutante même si on voit rapidement le scénario global se dessiner. Ne prenez ce jeu que si vous aimez les histoires. Le jeu est court à peine une heure, mais il peut valoir le coup.
Słyszałem o tej grze od jakiegoś czasu i dzięki konkursowi wygrałem ją kilka miesięcy temu. Historia rozgrywa się w nocy w rezydencji, gdzie będziemy musieli zbadać wszystkie zakamarki, aby posunąć się naprzód w opowieści, która jest zaskakująca, myląca, nawet jeśli szybko widzimy globalny scenariusz nabierający kształtu. Weź tę grę tylko jeśli lubisz historie. Gra jest krótka, trwa ledwie godzinę, ale może być tego warta.

Ocena użytkowników

Średnia : 3.6/5 (66 głosy)
Rew Prog Side Ad DL2
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Gone Home.

  • Użyj kodu gry Gone Home na Xbox One na Xbox Live

  • Użyj swojego klucza cyfrowego Gone Home i pobierz grę na GOG GALAXY

  • Użyj klucza cyfrowego w kliencie Epic Games, aby pobrać Gone Home.

  • Gone Home zostanie wysłany jako podarunek Steam bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare