Instant Gaming EU
 
 

TMNT: Shredder's Revenge otrzymuje tryb przetrwania w nowym DLC

TMNT: Shredder's Revenge otrzymuje tryb przetrwania w nowym DLC

Wojownicze Żółwie Ninja mają pokaźny legion fanów na całym świecie i są również bohaterami jednej z najpopularniejszych klasycznych gier zręcznościowych typu beat'em up. Powróciły one do świata gier wideo dzięki TMNT: Shredder's Revenge, grze akcji inspirowanej klasykami stworzonymi przez Konami w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. W grze występują uwielbiane przez fanów żółwie Leonardo, Michelangelo, Raphael i Donatello, a czwórka wojowników ninja wraz ze swoimi przyjaciółmi April O'Neilem, Master Splinterem i Casey Jones bierze udział w epickim starciu z Klanem Stopy.

Więcej niż nowa postać

Dzięki kolorowej, pikselowej grafice, combosom, dynamicznej rozgrywce kooperacyjnej dla wielu graczy, legionowi wrogów i bossów do pokonania oraz wartkiej akcji, TMNT: Shredder's Revenge zachwyciło wszystkich fanów klasyki. Teraz deweloper Tribute Games planuje rozszerzyć grę o nowe DLC o nazwie Dimension Shellshock, który przywróci kolejną kultową postać z serialu animowanego: królika samuraja Usagi Yojimbo.

Zgodnie z najnowszym materiałem wideo z gry, TMNT: Shredder's Revenge będzie oferować znacznie więcej niż nowe etapy, nowe postacie i większą liczbę wrogów do walki w DLC. Dimension Shellshock będzie również zawierał nowy tryb przetrwania.

 

 

W nowym trybie przetrwania żółwie będą podróżować przez różne wymiary, aby walczyć z hordami wrogów i zbierać kryształy. Kryształy te można wydać, aby odblokować dodatkowe życia i wszelkiego rodzaju ulepszenia dla żółwi. W tym trybie celem jest przetrwanie jak najdłużej w walce z coraz trudniejszymi falami wrogów.

Dzięki temu wymagającemu trybowi rozgrywki fani znajdą kolejny powód, aby kontynuować grę, gdy DLC Dimension Shellshock zostanie wydany jeszcze w tym roku. Będziesz mógł znaleźć go w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce, ale w międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami, aby kupić tanio TMNT: Shredder's Revenge, jeśli szukasz ekscytującego beat'em up'a z klasycznym klimatem.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare