Instant Gaming EU
 
 

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge ma nowe DLC

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge ma nowe DLC

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge, jedna z najlepszych gier TMNT, jaka kiedykolwiek się ukazała i doskonała gra typu beat 'em up, wprowadza swoje pierwsze DLC: Dimension Shellshock. Dodatek, który ma zostać wydany jeszcze w tym roku, zawiera nowe tryby gry, nowe schematy kolorów dla żółwi i oczywiście świeżą porcję nowych twarzy do zabawy. Tutaj można obejrzeć niesamowity zwiastun Dimension Shellshock:

 

 

Usagi dołącza do walki

Najlepszą wiadomością na temat DLC jest to, kto się w nim pojawi - nikt inny jak Usagi Miyamoto, lepiej znany jako Usagi Yojimbo. Stworzony przez autora komiksów Stana Sakai, Usagi jest królikiem samurajem z japońskiego okresu Edo. W komiksach i serialach animowanych często pojawia się w teraźniejszości z powodu podróży w czasie, zaprzyjaźniając się z Żółwiami i pomagając im w walce ze Shredderem i Foot Klanem. Chociaż Usagi jest wolnym roninem, można założyć, że jest mistrzem władania mieczem. Wideo z rozgrywki pokazuje, jak bardzo można skopać tyłek z tym królikiem.

To powiedziawszy, prawdopodobnie nie jest on jedyną nową postacią w DLC, które ma dostarczyć ich więcej. Nie wiadomo, kto będzie następny, ale dowiemy się więcej po ogłoszeniu daty premiery DLC.

DLC wprowadza również inne funkcje, takie jak nowy tryb przetrwania, w którym próbujesz przetrwać fale wrogów w jednym pomieszczeniu oraz opcję zmiany palety kolorów swojego ulubionego żółwia.

Gotowy, by dać czadu z żółwią mocą? Obecnie nie ma daty premiery DLC Dimension Shellshock, ale możesz zgarnąć klucz Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge na PC przed premierą. Uzyskaj jeszcze więcej akcji ninja dzięki niedawno wydanej grze Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare