The Rogue Prince of Persia potrzebuje testerów wersji alfa

The Rogue Prince of Persia potrzebuje testerów wersji alfa

Niedawna zapowiedź The Rogue Prince of Persia była miłą niespodzianką dla fanów kultowej serii z kilku powodów. Gra przywraca klasyczną rozgrywkę platformową z klasyków z nową mechaniką i naciskiem na akcję, podobnie jak Prince of Persia: The Lost Crown nie tak dawno temu. Ponadto, studio odpowiedzialne za stworzenie gry to nie kto inny jak Evil Empire, które zdobyło uznanie ogromnej bazy graczy dzięki pracy nad kilkoma DLC do Dead Cells. Warto zauważyć, że to właśnie Evil Empire zwróciło się do Ubisoftu z własnym pomysłem na stworzenie nowej platformówki Prince of Persia.

Unikalny styl wizualny Rogue Prince of Persia w połączeniu z nową platformówką i mechaniką roguelike przyciągnął już uwagę wielu fanów serii Prince of Persia. Gra jest wciąż w fazie rozwoju i będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, zanim będziemy mogli w nią zagrać. Możliwe jednak, że będzie można wypróbować ją przed premierą.

Szukanie pomocy

Wkrótce po zapowiedzi The Rogue Prince of Persia, Evil Empire ujawniło, że potrzebuje pomocy w dopracowaniu gry. Studio otworzyło proces selekcji, aby wybrać osoby, które wezmą udział w testach alfa gry przed jej wydaniem w Early Access. Zainteresowani mogą zarejestrować się do testów The Rogue Prince of Persia tutaj.

 

 

Oficjalny opis gry zawiera kilka wskazówek na temat tego, czego można się spodziewać:

"Przepływaj płynnie między platformówką a walką, używając swoich akrobatycznych ruchów, aby przechytrzyć i przechytrzyć swoich wrogów. Użyj kultowego biegu po ścianie, aby otworzyć nowe drogi ataku, unikać pułapek i eksplorować trudno dostępne obszary. Wykonuj kopnięcia i uniki, aby radzić sobie z grupami wrogów, gdy szanse są przeciwko tobie".

"Wybieraj spośród różnych śmiercionośnych broni i wyposażaj się w nowe medaliony za każdym razem, gdy biegniesz, aby wyzwolić niszczycielskie efekty, dając ci swobodę zmiany stylu walki według własnego uznania. Broń dodatkowa oferuje jeszcze więcej opcji, od łuków po tarcze i haki. Zmieniaj swój ekwipunek w trakcie rozgrywki, aby dostosować się do nowych wyzwań".

Rogue Prince of Persia zadebiutuje we wczesnym dostępie 14 maja. Niezależnie od tego, czy weźmiesz udział w alfie, czy nie, najlepsze oferty na zakup kluczy Steam do The Rogue Prince of Persia będą dostępne wkrótce w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare