Instant Gaming EU
 
 

The Lord of the Rings: Return to Moria jest już dostępny

The Lord of the Rings: Return to Moria jest już dostępny

Władca Pierścieni to jedna z największych przygód wszech czasów, ale historia opowiedziana w powieściach J.R.R. Tolkiena pozostawia otwarte drzwi dla nowych i interesujących doświadczeń. Nadejście Czwartej Ery oznacza nowy początek dla Śródziemia. Słudzy Saurona zostali pokonani i są w rozsypce, a krasnoludy dostrzegają szansę na odzyskanie swojego rodowego domu w Górach Mglistych i wysyłają ekspedycję do Morii. W The Lord of the Rings: Return to Moria kontrolujesz tych krasnoludów, którzy eksplorują głębiny Khazad-dûm i odzyskują jego skarby.

Walcz o to, co należy do ciebie

The Lord of the Rings: Return to Moria to ekscytująca przygoda z dużym naciskiem na crafting i przetrwanie. Zainspirowana fabułą powieści, gra pozwala ci odbudować Morię poprzez połączenie mechaniki budowania miasta i intensywnej eksploracji. Niegdyś wspaniałe korytarze starego krasnoludzkiego miasta są teraz zasłonięte i pokryte kurzem po latach spędzonych w rękach orków i innych złych stworzeń. Twoim celem jest przywrócenie światła do miasta, zniszczenie najeźdźców i przywrócenie Morii jej dawnej świetności.

Zacznij od zbudowania bazy, którą będziesz rozbudowywać, aby reaktywować stare kopalnie i zebrać materiały potrzebne do tak kolosalnej operacji. Z czasem i wysiłkiem będziesz w stanie odzyskać więcej obszarów. Oczywiście eksploracja jest również ważną częścią The Lord of the Rings: Return to Moria i często będziesz poruszać się po niezbadanym labiryncie starych korytarzy, które są domem dla wszelkiego rodzaju zagrożeń. Od śmiertelnych pułapek po brutalnych orków, których będziesz musiał pokonać w odmętach walki, gra stawia cię przeciwko wszelkim przeciwnościom losu w epickiej przygodzie.

 

 

The Lord of the Rings: Return to Moria zagrasz w pojedynkę lub z innymi graczami. Gra oferuje kooperacyjny tryb wieloosobowy dla maksymalnie 8 graczy na PC i 4 graczy na konsolach. Każda nowa rozgrywka będzie zupełnie inna, ponieważ zawartość jest generowana proceduralnie.

Jeśli jesteś fanem świata stworzonego przez J.R.R. Tolkiena, gra pozwoli ci odkryć jedną z jego najbardziej kultowych lokacji w epickiej przygodzie, która rozszerzy również historię krasnoludów. Pamiętaj, że możesz sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye The Lord of the Rings: Return to Moria na naszej stronie internetowej, aby zacząć grać już dziś. Ponadto, jeśli szukasz więcej nieopisanych przygód w Śródziemiu, The Lord of the Rings Gollum może być dobrą grą dla ciebie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare