You are here
We also support
 
 
 
 

Zwiastun premierowy Tekken 7 Sezon 4 jest już dostępny

Zwiastun premierowy Tekken 7 Sezon 4 jest już dostępny
9 lis 2020, 14:57

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o nadchodzących zmianach, które przyniesie nowy sezon Tekken 7. Najnowsza odsłona popularnej serii gier walki otrzyma nową postać, nowy etap i nie tylko, gdy jutro ruszy Sezon 4, i choć mieliśmy już okazję obejrzeć kilka materiałów o nowościach, Bandai Namco właśnie opublikował zwiastun premierowy Tekken 7 Sezon 4. Nie tylko możemy oglądać Kunimitsu w całej jej okazałości, ale również odkryć wiele unikalnych strojów, które będą dostępne dla tych, którzy odblokowują nowy Season Pass, w tym zestawy Urban Ninja, Tenko i Standard Style.

Tekken 7 Sezon 4 również posiada nowy etap, Vermillion Gates. Druga postać jest również uwzględniona w Season Pass, ale nie została jeszcze ogłoszona i powinna pojawić się dopiero wiosną 2021 roku. Jako ostatni dodatek, Season Pass zawiera również pewne treści z okazji 40-lecia Pac-Mana. Występuje w formie zestawu, który zawiera koszulki, pluszaki, panele i inne akcesoria oraz limitowaną czasowo wersję areny.

 

 

Jeśli jesteś jednym z tych graczy Tekken 7, którzy nie planują wydawać dodatkowej gotówki na odblokowanie funkcji w nowej przepustce sezonowej, nadal będziesz korzystać z kilku nowości. Sezon 4 przynosi również pewne zmiany w balansie gry. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wielu graczy narzekało, że niektóre postacie są zbyt potężne, a deweloperzy wprowadzają nowe ruchy, więc bez względu na to, którego zawodnika wybierzesz, będziesz miał takie same szanse na wygraną. Interfejs gry otrzymuje również odświeżenie z nowym ekranem menu głównego i zaktualizowanymi wskaźnikami zdrowia podczas walk.

Jak zwykle, za pośrednictwem naszej porównywarki możesz w dowolnej chwili znaleźć najlepszą cenę gry Tekken 7.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare