Kunimitsu to nowa postać w Tekkken 7

Kunimitsu to nowa postać w Tekkken 7

Wszyscy czekaliśmy, aż Bandai Namco ogłosi szczegóły nowego sezonu w Tekken 7 i staraliśmy się odgadnąć, którzy wojownicy zostaną dodani, do tych już dostępnych w grze. Dość zaskakująco, japońska firma opublikowała zwiastun ogłoszenia nieco za wcześnie na kanale YouTube Bandai Namco Brazil i choć dość szybko usuwali go z Internetu, niektórzy byli jeszcze szybsi i uzyskali wszystkie informacje zanim zostały usunięte.

Niemniej jednak, sytuacja ta doprowadziła do oficjalnego ujawnienia Sezonu 4. Tekken 7 4 przez Bandai Namco, tym razem na dobre. Poniżej znajduje się pełny oficjalny zwiastun.

 

 

Sezon 4 Tekken 7 przywraca do gry jedną z ikon serii. Kunimitsu będzie dostępna dla graczy Tekken 7 przed końcem 2020 roku, ale nowa wojowniczka nie jest jedynym dodatkiem, który Sezon 4 wnosi do gry. Kolejna postać pojawi się w pierwszym kwartale 2021 roku wraz z kolejnym etapem. Ponadto, deweloperzy zaplanowali wydanie kilku darmowych aktualizacji w kolejnych miesiącach. Dodadzą one do gry nowe ruchy oraz zmodernizowany interfejs użytkownika, a także nową wersję Systemu Rankingowego i szereg usprawnień w rozgrywce online, które zwiększą wrażenia z gry Tekken 7.

Kunimitsu jest ulubioną postacią fanów od momentu pojawienia się po raz pierwszy w serii i będzie doskonałym dodatkiem do gry, a nowe opcje również będą bardzo mile widziane. Nie podano dokładnej daty rozpoczęcia nowego sezonu, ale do tego czasu można znaleźć Tekkena 7 w najlepszej cenie z naszą porównywarką, jeśli chcesz doświadczyć emocjonujących walk w najnowszej odsłonie popularnej serii bijatyk.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

32.71zł
Tekken 7
Tekken 7
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare