K4G BG 4 EN
 
 

Talos Principle 2 zadebiutuje w listopadzie

Talos Principle 2 zadebiutuje w listopadzie

Miłośnicy gier logicznych mogą już teraz świętować, ponieważ kontynuacja jednego z najpopularniejszych tytułów w tym gatunku pojawi się już wkrótce. Deweloper Croteam ogłosił oficjalną datę premiery The Talos Principle 2, nowej przygody osadzonej w dystopijnej przyszłości, w której ludzie wyginęli. To, co pozostało z ludzkiej kultury, żyje w mieście robotów i to właśnie strach przed powtórzeniem błędów, które doprowadziły ludzkość do wyginięcia, jest ideą, która napędza tę ekscytującą nową przygodę pełną zagadek.

Rozgrywająca się w futurystycznym wszechświecie gra The Talos Principle 2 stawia przed graczem szereg platformowych łamigłówek, a jej fabuła zmusi go do zastanowienia się nad wieloma aspektami ludzkiej cywilizacji. Gra zawiera nowe mechaniki rozgrywki, w tym manipulację grawitacją i przenoszenie umysłu, które będziesz musiał opanować, aby awansować i rozwiązywać zagadki. Podobnie jak miało to miejsce w The Talos Principle, nie musisz ukończyć wszystkich zagadek, aby Twoja przygoda dobiegła końca, ale finaliści nie będą musieli porzucać żadnej z nich, ponieważ stanowią one poważne wyzwanie, które zmusi ich do ciężkiej pracy.

The Talos Principle 2 polega głównie na rozwiązywaniu zagadek, ale gra pozwala również zrobić sobie przerwę i skupić się na znajdowaniu sekretów i odkrywaniu historii świata.

Premiera w przyszłym miesiącu

Croteam opublikował zwiastun z datą premiery The Talos Principle 2. Daje on pewien wgląd w to, co ma nadejść i krótko pokazuje niektóre z zadziwiających zagadek, z którymi gracze będą musieli się zmierzyć w grze.

 

 

Premiera The Talos Principle 2 zaplanowana jest na 2 listopada na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Możesz kupić swoją kopię w najtańszej cenie, korzystając z naszej porównywarki, aby już teraz znaleźć najlepsze oferty na kody The Talos Principle 2.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare