Instant Gaming EU
 
 

Super Mario Bros. Wonder spotyka się z niezwykle pozytywnym przyjęciem krytyków

Super Mario Bros. Wonder spotyka się z niezwykle pozytywnym przyjęciem krytyków

Super Mario Bros. przyjął wiele kształtów w swojej długiej historii jako seria gier wideo. Gry z legendarnym hydraulikiem w roli głównej i jego przyjaciółmi przewodziły ewolucji gatunku, stając się źródłem inspiracji dla wielu innych platformówek, jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki i innowacje. Nintendo zawsze potrafiło zaskoczyć fanów każdą kolejną odsłoną serii. Tytuły takie jak Super Mario Galaxy i Super Mario Odyssey przyczyniły się do utrzymania serii przy życiu, ale ogromna społeczność fanów, która wspiera gry Super Mario, nigdy nie zapomniała o początkach serii w 2D. Teraz Super Mario Bros. Wonder ma na celu stać się naturalną ewolucją serii, przywracając klasyczny styl rozgrywki z oryginalnych gier i unowocześniając go o nowe funkcje rozgrywki.

Nowy standard dla gier Super Mario

Premiera Super Mario Bros. Wonder zaplanowana jest na jutro wyłącznie na Nintendo Switch. Jak to bywa w przypadku wielu gier, gra została przeanalizowana przez specjalistyczną prasę i wyniki są jednomyślne: Super Mario Bros. Wonder to gra, na którą fani czekali od lat. Rozgrywka nie tylko przypomina oryginalne gry z serii, ale mnogość dodatków i zmian jest naturalna i sprawia, że jest jeszcze bardziej ekscytująca i wciągająca.

 

 

Od nowych przebrań i mocy dla Mario i jego przyjaciół po zmieniające scenariusz właściwości cudownych kwiatów, Super Mario Bros. Wonder wprowadza wiele funkcji, które naprawdę poprawiają wrażenia z rozgrywki. Nie chodzi tylko o odkrywanie samych nowości; są one zintegrowane z doświadczeniem, które jest bardzo podobne do tego, czym fani mogli cieszyć się w przeszłości, grając w Super Mario Bros. po raz pierwszy. Nawet wyjątkowa grafika ze schludnymi sprite'ami i płynnymi animacjami wygląda jak naturalna ewolucja rozpikselowanej sztuki z oryginałów.

Super Mario Bros. Wonder stało się jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku na Nintendo Switch po The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Gra z pewnością stanie się wielkim hitem po jutrzejszej premierze. Pamiętaj, że jeśli nie chcesz jej przegapić, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać cdkey Super Mario Bros. Wonder. na Nintendo Switch i pobrać grę już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare