Instant Gaming EU
 
 

Nintendo pokazuje nowy gameplay z Super Mario Bros. Wonder

Nintendo pokazuje nowy gameplay z Super Mario Bros. Wonder

Po niedawnym ujawnieniu całego Nintendo Direct poświęconego kolejnej odsłonie serii Super Mario Bros., Nintendo podarowało fanom zupełnie nowy film z rozgrywki Super Mario Bros. Wonder. Materiał został ujawniony podczas livestreamu Nintendo Treehouse i prezentuje ponad dwadzieścia minut komentowanej rozgrywki. Wideo pozwala odkryć niektóre z nowych funkcji wprowadzonych do serii wraz z nową grą, takich jak nowe ulepszenie, które przekształca dowolnego z bohaterów w słonia lub mechanikę Wonder Flower.

Nowa mechanika rozgrywki

Super Mario Bros. Wonder wprowadzi wiele nowych i powracających funkcji, aby uczynić swój styl gry wyjątkowym. Doświadczeni gracze rozpoznają wzmocniony skok, który można było wykonać w Super Mario Bros. 2, który można było wykonać, przykucając na chwilę przed bardzo wysokim skokiem. Ponadto, słonie i wiertła dodadzą więcej możliwości dla tych graczy, którzy chcą odkryć nowe sposoby interakcji ze światem. Ponadto możliwość przechowywania power-upów do późniejszego wykorzystania otwiera drzwi do lepszych opcji przetrwania. W Super Mario Bros. Wonder nie zabraknie nowych i ekscytujących funkcji, które zrobią wrażenie na graczach, w tym trybu kooperacji online dla maksymalnie czterech graczy na Nintendo Switch.

 

 

Ale nie wszystko jest świetne w Super Mario Bros. Wonder. Oto funkcja, której fani zdecydowanie nie lubią: gadające kwiaty. Na szczęście Nintendo ujawniło niedawno, że będzie można przynajmniej wyłączyć lektora. Być może będziesz musiał po prostu oglądać ich rozmowy pojawiające się na ekranie.

Super Mario Bros. Wonder obiecuje odświeżyć ulubioną serię fanów dzięki nowej mechanice i ekscytującej rozgrywce. Premiera gry zaplanowana jest na 20 października, wyłącznie na Nintendo Switch. Możesz sprawdzić najlepsze ceny, aby kupić tani klucz Super Mario Bros. Wonder na Switch za pomocą naszej porównywarki, jeśli nie chcesz przegapić najnowszej przygody Mario.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare