Stellaris jest obecnie bezpłatny na Steamie

Stellaris jest obecnie bezpłatny na Steamie

Wydany w 2016 roku Stellaris jest grą must-have dla wszystkich fanów gier strategicznych. Chociaż gra właśnie skończyła cztery lata, nie postarzała się ani trochę. Rzeczywiście, w ciągu tych lat, Stellaris został wzbogacony o wiele dodatków DLC, które integrują różnorodne dodatkowe treści, z których najnowszy to Federations. Ale nie popełnijcie błędu, ponieważ nie oznacza to, że w podstawowej grze brakuje treści. Jest zupełnie odwrotnie i każda część poprosi Cię o kilka godzin gry.

Możesz spróbować sam, jeśli nigdy wcześniej w niego nie grałeś. Aby uczcić 4 lata gry, Paradox postanowił zaoferować bezpłatny okres próbny dla Stellaris na Steam. Od teraz do niedzieli 17 maja możesz cieszyć się pełną zawartością gry podstawowej za darmo, bez żadnych ograniczeń. Musisz tylko przejść do strony Stellaris na Steamie, aby rozpocząć pobieranie.

 

 

W Stellaris, startujesz w 2200 na jednej planecie i tylko z małą flotą statków. Najpierw będziesz musiał zbadać swój układ słoneczny, aby znaleźć zasoby do rozwoju swojej cywilizacji. W trakcie eksploracji galaktyki spotkasz inne rasy obcych i będziesz z nimi oddziaływać na różne sposoby. Możesz na przykład zawierać sojusze lub wypowiadać im wojnę. Twoim ostatecznym celem jest stworzenie imperium galaktycznego.

Równolegle Stellaris otrzymuje dziś nową bezpłatną aktualizację, która dodaje nowe funkcje i wprowadza pewne poprawki. Możesz zobaczyć pełne uwagi o łatce pod tym adresem.

 

Jeśli chcesz skorzystać z tej bezpłatnej wersji próbnej, nie zwlekaj i przejdź teraz do Steam. Jeśli przy końcu tej oferty spodoba Ci się to doświadczenie i będziesz chciał kontynuować podbój kosmosu, znajdziesz Stellaris w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare