Stellaris otrzyma nową zawartość w przyszłym tygodniu

Stellaris otrzyma nową zawartość w przyszłym tygodniu

Stellaris posiada już sporą liczbę DLC, które wynoszą jej wrażenia z rozgrywki na nowy poziom. Paradox, twórca serii Europa Universalis, wykonał bardzo dobrą robotę z tą grą i wykorzystał całe swoje doświadczenie ze słynną serią średniowiecznych strategii i symulacji, aby stworzyć wspaniałą grę strategiczną sci-fi 4X, która pozwoli Ci zbudować galaktyczne imperium podczas eksploracji najdalszych zakątków wszechświata. W Stellaris, zaczynając jako cywilizacja, która właśnie odkryła sposób podróżowania przez kosmos, będziesz musiał zbadać okoliczne układy gwiezdne, gdzie znajdziesz zasoby, obce rasy i niespodziewane niebezpieczeństwa. W miarę rozwoju technologii, będziesz w stanie podróżować dalej i rozwijać swoją cywilizację poprzez gwiazdy.

 

 

Nowe rozszerzenie do Stellaris pojawi się już w przyszłym tygodniu. Nemesis wprowadzi do gry nowy system, który pozwoli Ci grać albo jako nikczemna siła próbująca zniszczyć wszechświat, albo jako jeden z Opiekunów Galaktyki, którzy próbują powstrzymać tę złą siłę przed osiągnięciem jej celu. Rozszerzenie przynosi nowe narzędzia, które mogą być wykorzystane przez obie frakcje do pokrzyżowania planów przeciwnika, w tym szpiegostwo i tajne operacje. Ale jeśli nie planowałeś wydać trochę gotówki na rozszerzenie Stellaris, premierze Nemesis na PC będzie również towarzyszyć aktualizacja 3.0 dla gry, która jest całkowicie darmowa. Aktualizacja ta, nazwana Dick od nazwiska słynnego autora science-fiction Philipa K. Dicka, odświeży system Pierwszego Kontaktu, oferując graczom więcej opcji w momencie, gdy ich cywilizacja po raz pierwszy spotka się z inną, a także sprawi, że decyzje podejmowane w tym momencie będą miały większy wpływ. Aktualizacja zmieni także wiele innych systemów w grze, w tym ekonomię i organizację planetarną.

 

 

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup rozszerzenia Nemesis, czy nie, Twoje gry Stellaris będą zupełnie inne, gdy aktualizacja 3.0 pojawi się 15 kwietnia, ale nadal masz prawo do niesamowitych doświadczeń w grze.

20.52zł
Stellaris
Stellaris
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare