Star Wars Battlefront Classic Collection otrzymuje ogromną aktualizację

Star Wars Battlefront Classic Collection otrzymuje ogromną aktualizację

Gry z seriiStar Wars Battlefront od dawna są na listach ulubionych gier fanów. Pozwalają one nie tylko zanurzyć się w świecie filmów Star Wars, ale także wziąć udział w ekscytujących bitwach w całej galaktyce, a nawet wcielić się w niektóre z kultowych postaci z serii. Niedawna premiera Star Wars Battlefront Classic Collection przywróciła obie gry z serii w pakiecie kompilacyjnym, który zawiera również całą zawartość wydaną dla Star Wars Battlefront i Star Wars Battlefront II. Pakiet zawiera również kampanie obejmujące różne epizody sagi i pozwoli ci wziąć udział w ogromnych bitwach wieloosobowych dla maksymalnie 64 graczy, które zadecydują o przyszłości galaktyki z rywalizacją między Sithami i Jedi jako tłem.

Szorstkie wydanie

Pojawienie się Star Wars Battlefront Classic Collection podekscytowało wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Gra została jednak wydana ze znaczną liczbą błędów, które zakłócały rozgrywkę na kilku poziomach. Na szczęście dwa dni temu pojawiła się pierwsza duża aktualizacja gry, która naprawiła większość tych problemów. Patch był początkowo dostępny tylko dla wersji PC Star Wars Battlefront Classic Collection, ale wkrótce zostanie wydany dla konsolowych wersji gry. Począwszy od wizualizacji i sterowania, a skończywszy na konkretnych problemach z balansem i kolizjami, ta pierwsza aktualizacja obejmuje szeroki zakres problemów, ale nie będzie ostatnią. Deweloper Aspyr potwierdził już, że studio pracuje nad nową aktualizacją z większą liczbą poprawek, która zostanie wydana, gdy tylko będzie gotowa.

 

 

Po aktualizacji wrażenia z rozgrywki w Star Wars Battlefront Classic Collection uległy znacznej poprawie, a wraz z kolejnymi aktualizacjami będzie jeszcze lepiej. Jeśli już grasz w grę i zauważyłeś jakieś błędy, możesz zgłosić je do Aspyr, który już poprosił graczy o współpracę. W każdym razie, jeśli jeszcze nie zanurzyłeś się w Gwiezdnych Wojnach, nowe poprawki sprawiły, że gra jest o wiele bardziej godna polecenia i możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać klucz cyfrowy do Star Wars Battlefront Classic Collection i dołączyć do swojej ulubionej frakcji już dziś.

  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Aspyr
  • Deweloper : Aspyr
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 13 marca 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare