Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Spelunky 2 otrzymuje nowe widełki czasowe wydania na PC

Spelunky 2 otrzymuje nowe widełki czasowe wydania na PC
17 sie 2020, 18:23

Spelunky 2 dąży do podążania śladami swojej poprzedniczki, przynajmniej pod względem popularności. Gra opracowana przez Mossmouth i BitWorks przywróci szaloną akcję Spelunky w nowym formacie, który będzie zawierał wiele nowości. Nie tylko grafika będzie lepsza, ale zobaczymy też dodanie wierzchowców, stałej bazy, którą można zbudować lub ulepszyć m.in. fizykę płynów. Spelunky 2 zaoferuje graczom także większy świat do zwiedzania oraz nowy wymiar normalnej rozgrywki, który służy jako kryjówka dla tajnych przejść i skarbów. Nic więc dziwnego, że gracze z całego świata z niecierpliwością czekają na tę grę. 

 

 

Wiedzieliśmy już, że premiera Spelunky 2 została zaplanowana na 15 września na PlayStation 4, ale wielu graczy czeka, by zagrać w tę grę na PC. Niedawny post na oficjalnym koncie Twittera twórcy gry Spelunky, Dereka Yu, z okazji premiery strony Spelunky 2 na Steam, stał się okazją do udostępnienia nam nowych ram czasowych na premierę Spelunky2 na PC. Wygląda na to, że deweloperzy ciężko pracują nad jego jak najszybszym przygotowaniem, a będzie on dostępny już kilka tygodni po premierze na PS4.

 

 

Biorąc pod uwagę liczbę opóźnień, które miały miejsce w tym roku, nie możemy być tego naprawdę pewni. Przynajmniej daje to nadzieję tym wszystkim graczom, którzy chcą zobaczyć, coSpelunky 2 ma do zaoferowania. Jeśli jesteś doświadczonym fanem Spelunky, możesz wykorzystać kolejne tygodnie na trening. Spelunky 2 na pewno będzie całkiem fajna, ale również bardzo wymagająca. W miarę zbliżania się daty premiery, będziesz mógł znaleźć Spelunky 2 w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare