Kinguin advent rest
 
 

Spelunky 2 otrzymuje nowe widełki czasowe wydania na PC

Spelunky 2 otrzymuje nowe widełki czasowe wydania na PC

Spelunky 2 dąży do podążania śladami swojej poprzedniczki, przynajmniej pod względem popularności. Gra opracowana przez Mossmouth i BitWorks przywróci szaloną akcję Spelunky w nowym formacie, który będzie zawierał wiele nowości. Nie tylko grafika będzie lepsza, ale zobaczymy też dodanie wierzchowców, stałej bazy, którą można zbudować lub ulepszyć m.in. fizykę płynów. Spelunky 2 zaoferuje graczom także większy świat do zwiedzania oraz nowy wymiar normalnej rozgrywki, który służy jako kryjówka dla tajnych przejść i skarbów. Nic więc dziwnego, że gracze z całego świata z niecierpliwością czekają na tę grę. 

 

 

Wiedzieliśmy już, że premiera Spelunky 2 została zaplanowana na 15 września na PlayStation 4, ale wielu graczy czeka, by zagrać w tę grę na PC. Niedawny post na oficjalnym koncie Twittera twórcy gry Spelunky, Dereka Yu, z okazji premiery strony Spelunky 2 na Steam, stał się okazją do udostępnienia nam nowych ram czasowych na premierę Spelunky 2 na PC. Wygląda na to, że deweloperzy ciężko pracują nad jego jak najszybszym przygotowaniem, a będzie on dostępny już kilka tygodni po premierze na PS4.

 

 

Biorąc pod uwagę liczbę opóźnień, które miały miejsce w tym roku, nie możemy być tego naprawdę pewni. Przynajmniej daje to nadzieję tym wszystkim graczom, którzy chcą zobaczyć, coSpelunky 2 ma do zaoferowania. Jeśli jesteś doświadczonym fanem Spelunky, możesz wykorzystać kolejne tygodnie na trening. Spelunky 2 na pewno będzie całkiem fajna, ale również bardzo wymagająca. W miarę zbliżania się daty premiery, będziesz mógł znaleźć Spelunky 2 w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

66.35zł
Spelunky 2
Spelunky 2
  • Oficjalna strona : Spelunky 2
  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : MossMouth
  • Deweloper : MossMouth
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 29 września 2020
  •     PC : 15 września 2020
  •     PS4 : 15 września 2020
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare