You are here
We also support
 
 
 
 

Spelunky 2 jest zbyt trudny dla niektórych graczy

Spelunky 2 jest zbyt trudny dla niektórych graczy
15 paź 2020, 17:07

Mimo że jest to coś, co może wydawać się oczywiste dla każdego gracza, który ma pewne doświadczenie z jego poprzednikiem, Spelunky 2 jest dość trudną grą i niepokoi wielu graczy. Według ostatniego postu na Steam, był to jeden z głównych problemów wielu graczy, którzy zagłębili się w podziemny świat platformówki stworzonej przez Mossmouth. Projektant Spelunky 2 Derek Yu, opowiedział o możliwym sposobie działania, w którym może wprowadzić pewne poprawki do niektórych z początkowych poziomów gry, aby ułatwić graczom rozgrywkę.

“Wiemy, że Dwelling wywołuje frustrację graczy i myślę, że jest tam jakaś uczciwa krytyka, więc testujemy pewne zmiany w tempie rodzenia się wrogów i pułapek, szczególnie w 1-1 i 1-2. Niektóre poprawki do 1-4 również powinny sprawić, że będzie to bardziej interesujące! Szukajcie tych zmian, które wkrótce się pojawią.”

“Ogólnie rzecz biorąc, musimy być nieco ostrożni w kwestii zmiany gry w oparciu o opinie graczy. Ostatecznie, Spelunky jest grą, która została zaprojektowana tak, aby mieć w niej ostre punkty i zawsze istnieje ryzyko zastąpienia radości frustracją”

W tym samym poście Yu wyjaśnił również, że nadal pracują nad trybem wieloosobowym online w Spelunky 2, którego nie udało im się włączyć do wersji startowej gry, ale który powinien być w pewnym momencie dostępny. Inne funkcje multiplayer online, takie jak Arena deathmatch, również znajdują się na liście rzeczy do zrobienia dla Spelunky 2, ale ich wdrożenie zajmie więcej czasu.

 

 

Nawet przy braku kilku funkcji, które miały być w grze, Spelunky 2 miał bardzo dobrą premierę i okazał się godnym następcą jednej z najbardziej popularnych gier platformowych wszech czasów. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają problemy z grą, jest jeszcze nadzieja dla Ciebie, gdy deweloperzy obniżą poziom trudności początkowych poziomów. Jesteśmy pewni, że Spelunky 2 będzie wystarczająco wymagająca, bez względu na wszystko.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare