Soulslike'owy Stray Blade zadebiutuje jutro, 20 kwietnia

Soulslike'owy Stray Blade zadebiutuje jutro, 20 kwietnia

Stray Blade, soulslike'owa przygodówka akcji stworzona przez 505 Games i dewelopera Point Blank Games, w końcu zadebiutuje jutro. Zwiastun premierowy można obejrzeć tutaj:

 

 

Akcja Stray Blade rozgrywa się w Zaginionej Dolinie Acrea, gdzie wcielamy się w poszukiwacza przygód i archeologa Farrena Westa. Po przypadkowym uruchomieniu starożytnego zaklęcia, wynikająca z tego magiczna eksplozja wysyła Cię na tamten świat. Zostajesz jednak wskrzeszony i przywiązany do doliny. W jakiś sposób musisz rozwiązać starożytny konflikt między dobrem a złem, odkryć, co spowodowało upadek Acrei i znaleźć drogę powrotną do domu.

Na szczęście poznajesz nowego przyjaciela w postaci Boji, wilkopodobnego stworzenia, które jest nieśmiertelne i podobnie związane z ziemią. Może on pomóc ci w walce, pomóc ci znaleźć drogę, skomentować różne sekrety, które znajdziesz w Acrea, i ożywić cię, gdy padniesz w walce. Ponieważ jest to gra podobna do Souls, możesz awansować, ulepszać umiejętności zarówno swoje, jak i Boji, zbierać arsenał broni i tworzyć ekwipunek, który pomoże ci przetrwać nadchodzące wyzwania.

Ciekawym aspektem Stray Blade jest to, że czas w Acrea płynie nieprzerwanie, nawet po śmierci. Jeśli na przykład wrócisz do lochu, który oczyściłeś, może się okazać, że jest on ponownie okupowany przez innego wroga. Innymi słowy, twoje działania kształtują wydarzenia w Acrei.

 

 

Jeśli zwiastun przywodzi na myśl anime, to jest to celowy wybór reżysera gry Nicholasa Zamo. W wywiadzie dla GLHF powiedział: "Jestem wielkim fanem anime, więc rozwój postaci zawsze był dla mnie ważny. Zawsze uwielbiałem grać w gry lub oglądać anime z tym elementem, ponieważ zawsze jest to jeden z głównych punktów anime".

Stray Blade zadebiutuje jutro, 20 kwietnia, na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Steam i Epic Games Store. Zdobądź klucz Stray Blade na PS5 z naszej porównywarki już dziś.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

43.05zł
Stray Blade
Stray Blade
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare