Sonic Superstars zbiera już pozytywne recenzje

Sonic Superstars zbiera już pozytywne recenzje

Sonic the Hedgehog to kultowa postać stworzona przez firmę SEGA, aby konkurować z Super Mario Bros. firmy Nintendo w gatunku platformówek. Oryginalne gry Sonic przyjęły nieco inne podejście do rozgrywki, koncentrując się na szybkości i zwrotności, aby zapewnić wymagające i satysfakcjonujące wrażenia. W rezultacie Sonic stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie gier wideo, a gry z jego udziałem gromadziły się przez lata. Sonic Superstars to nadchodzące nowe podejście do klasycznej formuły, która sprawiła, że seria odniosła sukces i wkrótce będzie dostępna. Nowa gra pozwoli ci odkrywać wyspy Northstar w nowej przygodzie z udziałem niebieskiego jeża i jego przyjaciół, a także odda hołd klasykom, dostarczając wrażeń podobnych do tych, którymi cieszyli się gracze na całym świecie, gdy wydano pierwszą grę Sonic.

Sonic Superstars to nowoczesne podejście do klasycznego stylu rozgrywki z gier Sonic, ale podnosi stawkę dzięki zremasterowanej grafice w 3D, kooperacyjnej rozgrywce dla maksymalnie czterech graczy i wielu innym ekscytującym funkcjom. Premiera Sonic Superstars zaplanowana jest na 17 października na PlayStation, Xbox, PC i Nintendo Switch.

Gra Sonic, na którą czekałeś

Wraz ze zbliżającą się premierą Sonic Superstars, w sieci pojawiają się pierwsze recenzje. Pierwsza z nich została wydana przez renomowaną japońską publikację Famitsu, która przyznaje grze ocenę 8 na 10 punktów w czterech różnych kategoriach. Z łącznym wynikiem 32/40 punktów, Sonic Superstars przeszedł swój pierwszy test z godnymi uwagi ocenami i został uznany za "uzasadnioną ewolucję serii 2D Sonic, która jest jednocześnie nostalgiczna i nowa". Gra jest dokładnie tym, czego fani serii domagali się od lat.

 

 

O ile Sonic Frontiers otworzyło drzwi do ekscytującej przygody z otwartym światem, Sonic Superstars to powrót do korzeni serii, który jest idealny dla wieloletnich fanów jeża Sonica. Z pewnością nie będziesz chciał przegapić epickiego powrotu serii, jeśli jesteś jednym z nich. Skorzystaj z naszej porównywarki, a otrzymasz tani kod Sonic Superstars na wybraną platformę, aby rozpocząć grę już w przyszłym tygodniu.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare