Instant Gaming EU
 
 

Sonic Mania jest darmowa przez ograniczony czas na PC

Sonic Mania jest darmowa przez ograniczony czas na PC

Zbliża się weekend, a w Epic Games Store znów przez kilka najbliższych dni dostępna jest nowa para darmowych gier. Tym razem jest to specjalna okazja, ponieważ jedna z najpopularniejszych postaci w świecie gier wideo obchodzi swoje 30-lecie. Kiedy SEGA wydała Sonic the Hedgehog w 1991 roku, firma miała na celu konkurować z tytanem. Nintendo było głównym referentem w świecie gier wideo z serią Super Mario, ale Sega potrzebowała gry, która sprawi, że konsola Sega Genesis stanie się popularna wśród graczy. Trzydzieści lat później, Sonic the Hedgehog jest ikoniczną postacią, której gry sprzedały się w milionach egzemplarzy, stając się jedną z najlepiej sprzedających się serii gier wideo w historii. Rozgrywka w grach Sonic ewoluowała na przestrzeni lat, ale zachowują one ten sam poziom szalonej prędkości i akcji platformowej, która uczyniła je tak popularnymi na początku. Aby uczcić 30. rocznicę powstania tej postaci, można za darmo pobrać grę Sonic Mania na PC za pośrednictwem Epic Games Store.

Gra Sonic Mania stanowi hołd dla głównych odsłon serii i została wyprodukowana z okazji jej 25-lecia. Jest to platformówka, która oferuje dwanaście różnych poziomów, na których Sonic i jego przyjaciele Tails i Knuckles będą próbowali pokonać złego Doctora Eggmana. Gra oferuje szybką rozgrywkę side-scrollingową w 2D, podczas której przemierzasz scenariusze z najwyższą prędkością, skacząc i tocząc się, aby uderzyć i pokonać różne EggRoboty.

 

 

Jeśli platformówki nie są dla Ciebie i wolisz gry wyścigowe, Epic Games Store oferuje Ci również Horizon Chase Turbo za darmo do 1 lipca. Ten hołd dla klasycznych wyścigów zręcznościowych umożliwia jazdę z maksymalną prędkością po 111 torach i rywalizację w 12 różnych pucharach. Z 33 samochodów do odblokowania i retro grafiki, gra przypomina tytuły takie jak Out Run, ale posiada również tryb multiplayer, który pozwala konkurować z maksymalnie trzema innymi znajomymi na podzielonym ekranie.

 

 

Wystarczy odwiedzić Epic Games Store przed najbliższym czwartkiem, aby odebrać obie gry za darmo i zatrzymać je na stałe.

10.84zł
Sonic Mania
Sonic Mania
  • Oficjalna strona : Sonic Mania
  • Kategorie : Platformówki
  • Edytor : Sega
  • Deweloper : Christian Whitehead
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 29 sierpnia 2017
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare