Silent Hope jest już dostępne na Switch i PC

Silent Hope jest już dostępne na Switch i PC

XSEED Games i Marvelous USA wydały nową, intrygującą grę RPG akcji Silent Hope na Nintendo Switch i Windows PC na całym świecie. Dodatkowo ujawniono cyfrową edycję Deluxe na Steam, oferującą ponad 100-stronicowy artbook i oryginalną ścieżkę dźwiękową z 33 utworami. Z okazji premiery gry, "Oficjalny przewodnik po świecie" Silent Hope otrzymał ostatnią aktualizację, poszerzając bogactwo dostępnych informacji o grze i wiedzy o niej o nowe wskazówki strategiczne, aby przygotować graczy przed ich pierwszymi przygodami w Otchłani.

 

 

Silent Hope nawiązuje do czasów świetności izometrycznych dungeon-crawlerów, ale z nowoczesnym akcentem. Gracze wcielą się w rolę siedmiu nieprawdopodobnych bohaterów, z których każdy ma własną unikalną broń, odrębny styl walki i pracę niezwiązaną z walką, spędzając dni na walce z wrogami i zbieraniu materiałów w Otchłani, a następnie wracając do bazy, aby stworzyć i odpocząć przed kolejną przygodą. Każda podróż do Otchłani będzie nowym doświadczeniem, a proceduralnie generowane układy zapewnią, że żadne dwie wyprawy do tajemniczych jaskiń poniżej nie będą takie same. Im głębiej zejdą bohaterowie, tym więcej odkryją o świecie, który kiedyś istniał, i tym większe nagrody - i wyzwania - znajdą.

Główny wątek fabularny Silent Hope

Jaka jest nadzieja dla ludzkości w świecie bez słów? Silent Hope rozgrywa się w niegdyś spokojnej krainie, uciszonej przez byłego króla, który ukradł mowę ludzi przed ucieczką w bezkresną przepaść znaną jako Otchłań. Po tych wydarzeniach księżniczka, opłakując czyny swojego ojca, płakała, dopóki nie została pochowana w magicznej łzie. Teraz, wiele lat po tym, jak wydarzenia te zatarły się w pamięci, siedmioro bohaterów zostaje obdarzonych nowymi mocami i przyciągniętych do księżniczki; aby ją uwolnić, muszą stawić czoła głębinom Otchłani, aby odnaleźć dawno zaginionego króla i uwolnić księżniczkę z jej kryształowego więzienia. Czy tych siedmiu nieprawdopodobnych nieznajomych może zjednoczyć się w bezsłownej jedności, aby uratować księżniczkę, a tym samym przywrócić słowa światu?

Deweloper Marvelous jest ekspertem w tworzeniu ujmujących i ekscytujących eksploracji lochów. Z dużym doświadczeniem w swoim portfolio, takim jak niedawno wydane Story of Seasons: A Wonderful Life i remaster Rune Factory 3 Special, jest wiele do zobaczenia i uchwycenia zarówno dla zwykłych graczy, jak i weteranów.

Silent Hope jest już dostępne na całym świecie na Switch i PC. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby uzyskać najlepsze oferty na Silent Hope i odkrywać otchłań w kolorowej i radosnej przygodzie.

157.00zł
Silent Hope
Silent Hope
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare