Atlus pokazuje gameplay z Shin Megami Tensei V

Atlus pokazuje gameplay z Shin Megami Tensei V

Seria Shin Megami Tensei już od dłuższego czasu zapewnia rozrywkę fanom japońskich gier rpg. Mimo że nie jest tak popularna jak Final Fantasy, wciąż ma wielu zwolenników, szczególnie w Japonii, a na przestrzeni lat zdołała zebrać sporą grupę fanów również na Zachodzie. Każda z gier z serii, oparta na powieści Ayi Nishitani, posiada odrębną fabułę i różnych bohaterów, ale wszystkie mają pewne elementy wspólne - skupiają się na jednostkach, które zyskują niezwykłe moce, szukając pomocy u istot z innego świata. Najnowsza odsłona serii, Shin Megami Tensei V, będzie podążać tym samym schematem, co jej poprzedniczki, i postawi Cię w roli licealisty, który nagle znajduje się w alternatywnej wersji Tokio, które zostało najechane przez demony. Połączy się on z potężną istotą, aby zyskać wyjątkowe zdolności, które pozwolą mu walczyć z tymi potężnymi wrogami i spróbować ocalić świat.

Gra Shin Megami Tensei V została ujawniona na targach E3 2021, a teraz deweloper Atlus opublikował nowy materiał wideo, który pozwala zagłębić się nieco bardziej w uniwersum gry. Gra charakteryzuje się szczegółową i piękną grafiką z imponującymi animacjami, a także mechaniką fuzji i ewolucji demonów, która będzie dobrze znana fanom serii. Turowa walka przypomina Final Fantasy wszystkim tym, którzy dopiero poznają tę serię i oferuje dobre połączenie strategii i akcji.

 

 

Premiera Shin Megami Tensei V zaplanowana jest na 12 listopada, wyłącznie na Nintendo Switch. Jeśli szukasz dobrej, nowoczesnej gry JRPG lub porywającej przygody na konsoli Nintendo, powinieneś mieć ją na oku.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : Shin Megami Tensei V
  • Kategorie :
  • Edytor : Atlus
  • Deweloper : Atlus
  • Tryby :
  • Data wydania : 12 listopada 2021
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare