Instant Gaming EU
 
 

Seria Octopath Traveler rozszerza się na nowe platformy

Seria Octopath Traveler rozszerza się na nowe platformy

Octopath Traveler przywrócił klasyczny gatunek JRPG na szczyt dzięki szczegółowej grafice i niesamowitej narracji z wieloma fabułami i głównymi bohaterami. Gra stała się natychmiastowym hitem, gdy została wydana na Nintendo Switch w 2018 roku i pozwoliła Square Enix pokazać i potwierdzić, że nadal jest ważnym punktem odniesienia w gatunku. Później gra została wydana na innych platformach, w tym na PC i Xbox One. Logiczne byłoby, aby Octopath Traveler II został wydany na tych samych platformach, na których jego poprzednik odniósł tak duży sukces, ale gra podążyła inną ścieżką. Tym razem wybrano Nintendo Switch, PC i konsole PlayStation, pomijając graczy Xbox z możliwości zagrania w sequel na ich ulubionej platformie. Póki co to niezły wynik jak na serię, która ma wielu fanów bez względu na platformę. Wygląda jednak na to, że nadszedł czas, aby to wszystko zrównoważyć, a Square Enix w końcu udostępnia serię Octopath Traveler na brakujących platformach.

Wybierz swoją ulubioną platformę i ciesz się serią

Niespodziewanie, po sprzedaniu trzech milionów egzemplarzy na całym świecie i bez wcześniejszej zapowiedzi, Square Enix wydało Octopath Traveler na PlayStation 4 i PlayStation 5. Pełna seria jest dostępna na konsolach Sony z grafiką retro HD-2D i unikalną narracją. Z kolei Octopath Traveler II został wydany na Xbox One i Xbox Series X/S. W związku z tym obie gry są teraz dostępne na wszystkich głównych platformach do gier.

 

 

Możesz kupić Octopath Traveler i Octopath Traveler II na wybranej platformie, aby uzupełnić swoją kolekcję, jeśli masz już jeden z tytułów, ale ci, którzy jeszcze nie odkryli serii, mogą skorzystać z nowego zestawu, który zawiera obie gry i jest dostępny na wszystkich platformach. W każdym razie pamiętaj, że nasza porównywarka jest najlepszym źródłem kodów do gier Octopath Traveler i Octopath Traveler II, jeśli chcesz odkryć wszystko, co seria ma do zaoferowania. Odkryjesz ekscytujące i przeplatające się historie, które kształtują magiczny świat pełen ciekawych postaci i ekscytujących przygód.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare