Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Rozszerzenie Elite Dangerous ma datę premiery

Rozszerzenie Elite Dangerous ma datę premiery
22 kwi 2021, 16:30

Elite Dangerous nie jest pierwszą grą mmo, która pozwala eksplorować odległe zakątki galaktyki, ale jej epickie wrażenia pilota małego statku kosmicznego nie mają sobie równych. Z całą galaktyką do zbadania, podróżując między planetami, wydobywając surowce, handlując z innymi graczami, walcząc z piratami i angażując się w wiele innych działań, gra oferuje niekończące się godziny zabawy. Ale wydanie nadchodzącego rozszerzenia Elite Dangerous: Odyssey sprawi, że gra stanie się jeszcze lepsza, ponieważ doda ona wiele nowych funkcji, które całkowicie zmienią rozgrywkę.

Elite Dangerous: Odyssey pozwoli Ci opuścić Twój statek kosmiczny i odkrywać różne środowiska na piechotę. Po raz pierwszy w grze będziesz mógł odwiedzić powierzchnię niezliczonych unikalnych planet i zbadać je pieszo. Miło będzie rozprostować nogi i odkryć, co kryją te wszystkie lokacje po tak długim czasie, ale musisz być gotowy na wszelkiego rodzaju doświadczenia. Będziesz mógł podejść do każdej sytuacji w dowolnie wybranej przez siebie formie, skradanie, dyplomacja lub przemoc to tylko kilka z nich, ale pamiętaj, że nie będziesz sam i jest mnóstwo innych graczy, którzy mogą stać się Twoimi partnerami w Twoich przedsięwzięciach. Elite Dangerous: Odyssey zmieni grę w nowe doświadczenie, oferując zupełnie nowy wszechświat możliwości dla Ciebie, jeśli chodzi o walkę i eksplorację.

 


Rozszerzenie było już od dłuższego czasu testowane, ale w końcu będziesz mógł cieszyć się jego zawartością w przyszłym miesiącu. Elite Dangerous: Odyssey ukaże się 19 maja na PC. Niestety, jeśli grasz w Elite Dangerous na konsoli, będziesz musiał poczekać jeszcze kilka miesięcy, aż rozszerzenie będzie dostępne na PlayStation i Xbox.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare