Eneba COM
 
 

Rozgrywka S.T.A.L.K.E.R.a 2 została ujawniona

Rozgrywka S.T.A.L.K.E.R.a 2 została ujawniona

S.T.A.L.K.E.R. 2 został ogłoszony tak dawno temu, że większość z Was prawdopodobnie straciła nim zainteresowanie, chyba że jesteście zapalonymi fanami S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Strzelanka opracowana przez GSC GameWorld została pierwotnie zapowiedziana ponad 10 lat temu i od tego czasu niewiele o niej wiedzieliśmy, ale wydaje się, że studiu udało się ukończyć pewne prace i możemy teraz obejrzeć pierwszy zwiastun rozgrywki S.T.A.L.K.E.R. 2.

Mimo, że jest to tylko krótki teaser, który nie pozwala nam odkryć wiele na temat walki czy czegokolwiek w grze, ujawniony materiał filmowy jest więcej niż wystarczający, aby ponownie umieścić S.T.A.L.K.E.R. 2 w centrum uwagi. Bohaterem gry będzie facet o imieniu Skif i wygląda na to, że będzie mu ciężko przetrwać w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Jeśli grałeś w pierwszą odsłonę serii, prawdopodobnie rozpoznajesz PDA, który zarządzał większością funkcji w poprzednich grach. Powinieneś też wiedzieć, że było kilka "wypadków" w okolicy, które zmieniły go w post-apokaliptyczne nieużytki pełne zmutowanych stworzeń i zagrożeń radioaktywnych. Dlatego można spodziewać się wszelkiego rodzaju przykrych niespodzianek podczas zwiedzania różnych miejsc w grze.

 

 

Publikacja teasera przypomina o premierze S.T.A.L.K.E.R. 2, który w tym roku powinien być dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S w którymś momencie tego roku. Jak dotąd nie została potwierdzona żadna data premiery, ale spodziewamy się, że w najbliższych miesiącach będziemy mieli więcej informacji o S.T.A.L.K.E.R. 2. Jest jeszcze wiele rzeczy do odkrycia na temat gry, i choć film pozwala nam rzucić okiem na to, co nas czeka, to jednak pomija bardzo ważne rzeczy dotyczące gry, w tym walkę.

142.15zł
STALKER. 2
STALKER. 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare