Rozgrywka FrostPunk: On the Edge jest pokazana w nowym wideo

Rozgrywka FrostPunk: On the Edge jest pokazana w nowym wideo

FrostPunk jest dość trudną grą strategiczną i menedżerską. Bycie odpowiedzialnym za utrzymanie miasta i jego mieszkańców przy życiu w ekstremalnych warunkach na pewno nie jest łatwym zadaniem w tej grze, ale gra od 11 bit Studios wyszła poza to, oferując nowe scenariusze graczom poprzez DLC. FrostPunk: On the Edge jest najnowszym ogłoszonym DLC i jeżeli jego poprzednik, The Last Autumn, pozwolił graczom doświadczyć sytuacji sprzed scenariusza, z którym muszą się zmierzyć w głównej grze, to ten trzeci DLC rzuci im wyzwanie czymś zupełnie nowym.

Straszna burza, która spowodowała, że świat zamarzł we FrostPunk zatrzymała się, a teraz ocalali muszą zmierzyć się z jej dramatycznym następstwem. Nowy Londyn nadal istnieje, ale FrostPunk: On the Edge zapewni wam kontrolę nad jednym z wielu różnych posterunków, które zostały odkryte po ustąpieniu burzy. Oczywiście oznacza to, że będziecie musieli stawić czoła nowym zagrożeniom i wielu różnym wyzwaniom. Możesz rzucić okiem na to, co ta ekspansja ma do zaoferowania w nowym wideo z rozgrywką, które zostało właśnie opublikowane przez deweloperów.

 

 

Jedną z głównych zmian w FrostPunk: On the Edge jest to, że nie będziesz musiał zarządzać generatorem, aby rozgrzać swoją placówkę. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz musiał pracować naprawdę ciężko, aby ogrzać swoich ludzi. Przetrwanie nadal będzie nie lada wyzwaniem i będziesz uzależniony od dostaw wysyłanych z Nowego Londynu, pod warunkiem, że będziesz w stanie zaspokoić pewne kwoty produkcji i zapewnić miastu zasoby, których od Ciebie wymagają. Odkryjesz również, że są inni, którzy przeżyli burzę.

FrostPunk: On the Edge zostanie wydany 20 sierpnia dla PC. Możesz go kupić oddzielnie, ale jest on również zawarty w Przepustce Sezonowej FrostPunk, wraz z rozszerzeniami The RiftsThe Last Autumn.

 

 

14.15zł
Frostpunk
Frostpunk
Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare